GWARANTOWANE TERMINY
Jesteś tutaj: strona głównapomiędzy nami2016 rok w Cognity!

2016 rok w Cognity!


Kategoria: Rozwijamy się, Wokół Cognity
5Jan

Styczeń to jeszcze okres na podsumowanie minionego roku. Podobnie jest i w Cognity. Zapraszamy do krótkiego przeglądu :)
Rok 2016, jak każdy inny był dla nas ważny, jednak ten był szczególny. Przede wszystkim obchodziliśmy mały jubileusz – 5 lecie istnienia i zmieniliśmy lokalizację. Ale może po kolei…

Naszą ofertę w minionym roku zasiliły szkolenia o tematyce prawnej, zarządzanie zespołami , LEAN czy kompetencje miękkie. I musimy przyznać, że był to strzał w dziesiątkę! :) Kursy te obok Excela i VBA cieszą się bardzo dużą popularnością. A to wszystko dzięki Wam, przecież to Wy na kursy przychodzicie :) Więcej nowości szkoleniowych tutaj.

Kolejny powodem do radości był nasz jubileusz – 5 lecie istnienia. Wydaje się, że nie tak dawno pojawiliśmy się na rynku szkoleniowym, a tu proszę 5 lat minęło - 2192 dni, imponująca liczba, prawda? 

Równie ważne było dla nas podjęcie współpracy z nowymi trenerami. Jak już chyba wiecie, naszym priorytetem jest, aby wszyscy trenerzy, byli najlepszymi specjalistami w swojej dziedzinie. I tak też chyba jest, prawda? :) Nasze szeregi zasilili Pani Anna Barańska, Dominika Charyton, Jagoda Mstowska oraz Pan Jarosław Nowak oraz Stanisław Zarychta. Pochwalić się musimy, że w opiniach kursantów cieszą się na prawdę świetnymi ocenami. Nasza kadra trenerska.

No i taka wisienka na torcie – nowy lokal. Tak, tak dużo o tym ostatnio mówimy, ale kto by się nie chwalił taką informacją, no kto? :) Fakt, kiedyś za oknem mieliśmy widok na Wawel, ale mieliśmy także ciągły stukot tramwajów oraz syreny alarmowe policji, straży czy karetki. Przyznajemy było to bardzo, a czasami nawet bardzo uciążliwe. Teraz za oknem cisza, spokój – no tak to można pracować. Nowa lokalizacja.

To chyba najważniejsze co przytrafiło się nam w minionym roku. Obiecujemy, że w tym nie spoczniemy na laurach i będziemy się ciągle rozwijać, dla Was! :)

W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.

   tel. 12 421-87-54


Wybrani Klienci:

Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.
Więcej informacji o plikach cookies znajdziesz tutaj
Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie wyświetlała się ponownie
Cognity.pl