GWARANTOWANE TERMINY
Jesteś tutaj: strona głównapomiędzy nami6.Ogólnopolski Tydzień Kariery w Cognity

6.Ogólnopolski Tydzień Kariery w Cognity


Kategoria: Akcje Cognity
27Oct

Zapraszamy do krótkiego podsumowania 6. Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery w Cognity; w ramach, którego zorganizowaliśmy bezpłatne kursy informatyczne i prawne.

 

Wydarzenie, w którym braliśmy udział w małopolsce odbywa się pod patronatem Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie. Szkolenia jakie zaproponowaliśmy Państwo w tym roku to: Excel - szerokie spektrum dla twojego biznesu oraz Ochrona Danych Osobowych w Firmie.

Kursy prowadzone były przez pana Mateusza Hauschidla eksperta w zakresie programu MS Excel oraz pana Macieja Kaweckiego specjalisty Cognity ds. prawa e-commerce i ochrony danych osobowych.

Po szczegółowe podsumowanie szkoleń zapraszamy do przygotowanej przez Cognity ikonografiki TUTAJ oraz do obejrzenia galerii zdjęć na profilu Cognity na Facebooku. 

Zapraszamy również do zapoznania się z materiałami merytorycznymi ze szkoleń Excel - szerokie spektrum Twojego biznesu oraz Ochrona Danych Osobowych:

 

Zainteresowanych doskonaleniem umiejętności z programu MS Excel oraz poszerzeniem swojej wiedzy z zakresu ochrony danych osobowy zapraszamy do Cognity na:

Wybrani Klienci:

Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.
Więcej informacji o plikach cookies znajdziesz tutaj
Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie wyświetlała się ponownie
Cognity.pl