cognity

Efektywne szkolenia. Na żywo lub online z trenerem!

Doszedłeś do granic internetu, a cel nadal odległy? Koniec z masowymi tutorialami i stratą czasu w sieci. Cognity, to szkolenia szyte na miarę. Sama esencja, sprawdzone triki. Skuteczna wiedza w praktyce. Efekt od ręki! Buduj z nami cyfrową siłę swojej organizacji, dzięki szkoleniom z obszarów IT!

Szkolenia na miarę dla Twojej firmy

Zdobądź analityczne kompetencje zawodowe. Oferujemy m.in. kurs Excel, kurs VBA, kurs SQL, kurs BI i inne. Twórz wydajne raporty, przekonujące bilanse i wciągające wizualizacje. Analiza i optymalizacja danych nie będą miały przed Tobą tajemnic. Wejdź na drogę skutecznej i trwałej zmiany. You can do that!

Kursy online i szkolenia stacjonarne to sposób na automatyzację działań i skuteczność w pracy. Ogromne doświadczenie praktyków, szeroki wachlarz zagadnień, swobodny i merytoryczny format, dobra atmosfera i całoroczne wsparcie już po szkoleniu. Poznaj Cognity.

LICZBY COGNITY. TU NIE MA PRZYPADKÓW
ikona 1 2011 rok założenia
ikona 2 40 000 godzin szkoleniowych
ikona 3 99% zadowolonych klientów
100% Szkolenia z pełną integracją. Z trenerem. Bez autopilota!
Teoria sobie, a życie sobie? Poznaj szkoleniowy MUST HAVE!

Minimum teorii, maksimum praktyki. Pracujemy na rzeczywistych przypadkach i zagadnieniach klienta, zanurzając się w jego środowisku pracy. Nasze szkolenia to specjalistyczne, szyte na miarę konsultacje prowadzone przez doświadczonych trenerów-praktyków. W Cognity szkolimy z pasją!

szkolenia stacjonarne i warsztaty online na żywo z trenerem

Szkolenie Analiza danych, czy inny temat?
Zobacz pełną ofertę szkoleń. Sprawdź wszystkie możliwości COGNITY. Odkryj i korzystaj!

logo cognity info icon info icon
COGNITY. W PRAKTYCE NAJLEPSI!

Minimum teorii, maksimum praktyki. Pracujemy na rzeczywistych przypadkach i zagadnieniach klienta, zanurzając się
w jego środowisku pracy. Nasze szkolenia to specjalistyczne, szyte na miarę konsultacje prowadzone przez doświadczonych
trenerów-praktyków. W Cognity szkolimy z pasją!

JEDEN CEL

zorganizować wszystko na tiptop i zwiększyć efektywność pracy w organizacji

infografika
You are a change!

Nasze programy szkoleń są elastyczne, bo oparte na identyfikacji Twoich potrzeb. Dlatego każdy z uczestników naszych szkoleń eksploruje temat według własnych zainteresowań: pracując na rzeczywistym narzędziu, zadając setki pytań. Po to jesteśmy! Z naszymi trenerami przejdziesz od teorii do działania i to już z dnia na dzień. Cognity: kierunek - zmiana!

Najlepsi trenerzy

Autorskie know how, proaktywne poszukiwanie rozwiązań, praca na narzędziach. Trenerzy z Cogito to praktycy z wieloletnim stażem w biznesie, którzy są siłą fenomenu naszej marki. Eksperci, motywatorzy i prekursorzy dobrych zmian.

ON i OFFLINE

Nieważne, czy bierzesz udział w szkoleniu w realu czy online na żywo z trenerem, bo za każdym razem możesz korzystać z nagrań po szkoleniu. Te pomogą Ci utrwalić zdobytą wiedzę i wprowadzić trwałe, skuteczne zmiany!

Metoda immersji

Innowacyjna metoda szkoleniowa z udowodnioną skutecznością. Learning by doing. Zanurzamy temat w Twojej rzeczywistości, sięgając do codziennych zagadnień służbowych. Wdrażana metodologia aktywuje zmiany wpływając trwale na rezultaty nauki. Cognity - wejdź pewnie w świat danych i raportów!

Opieka poszkoleniowa

Zapewniamy 12 miesięcy darmowej opieki poszkoleniowej eksperta. Chcesz skonsultować wątpliwości podczas swojej rzeczywistej pracy? Z Cognity zwiększysz efektywność, zyskasz trwałe nawyki i nowe kompetencje, ale także przez rok cenną pomoc dostępną od ręki.

Co dobrego w Cognity? Zobacz aktualności!

Co w trawie piszczy? Chcesz być na bieżąco, w tym co dzieje się w Cognity? Poznaj drugą stronę lustra i zobacz jak pracujemy na co dzień. Znajdziesz tu aktualne wydarzenia, akcje i dostępne rabaty. Do zobaczenia w Cognity!

Przeczytaj więcej
cognity Pełna oferta COGNITY. ZAPOZNAJ SIĘ!
pełna oferta
SŁOWA WYRAŻĄ WIĘCEJ. ZOBACZ CO MYŚLĄ O NAS KLIENCI (ponad 1 0 000 opinii)
ZOBACZ NAJNOWSZE WPISY na blogu

Służymy wiedzą i dzielimy się wiedzą. Wiedza, która rozwiązuje problemy to poniekąd nasza misja. Na każdym blogu znajdziesz wiele tekstów, które możesz przeczytać przed kursem excel lub kursem VBA.

Dostosowujemy szkolenia pod potrzeby uczestników. Na bieżąco!

Zaprogramuj swój sukces z COGNITY! We know how!

Realizując szkolenia opieramy się wyłącznie na praktycznej wiedzy trenerów. W naszych kursach stosujemy minimum teorii,a maksimum praktyki. Sukces dzieje się sam! Po prostu wiemy jak to robić! DOŁĄCZ!

Szkolenia kompetencji IT i wielu innych.

Cognity to najwyższa jakość praktycznej edukacji oferująca szkolenia dla pracowników z analizy, wizualizacji i prezentacji danych z użyciem programów wspomagających pracę nowoczesnych firm i instytucji. Działając w sektorze biznesu dostarczamy ultraprzydatnych rozwiązań dla pracowników biurowych i specjalistów działających w obszarze IT. Z których najczęściej dostarczanymi usługami są: kurs Excel, kurs VBA, kurs SQL, kurs Business Intelligence czy kurs Analiza Danych.

Setki kursów i tysiące zadowolonych uczestników.

To już ponad dekada nowej jakości usług szkoleniowych, która doceniona została przez setki uczestników i instytucji. Realne, trwałe zmiany, kreaowanie nowych specjalistów, wpływ na dziejący się biznes - to znaki rozpoznawcze naszej marki.

Bazujemy na sprawdzonej wiedzy empirycznej.

W Cognity wiemy, że podstawą skuteczności jest praktyka, dlatego na wszystkich kursach (kurs Excel, kurs VBA, kurs SQL, kurs Business Intelligence czy kurs Analiza Danych) stawiamy na metodę warsztatową - niezależnie od tematu.

Łączymy najnowsze trendy ze sprawdzonymi rozwiązaniami!

W Cognity realizujemy ideę odpowiedzialności, zaangażowania i komunikacji, a gwarancją wysokiej jakości naszych szkoleń są trenerzy i eksperci nieustannie podnoszący swoje kwalifikacje oraz umiejętności. Zatrudniamy coachów-praktyków, wyłącznie takich którzy posiedli praktyczną wiedzę w nauczanych zagadnieniach. Dotyczy to zarówno takich warsztatów, jak: kurs Excel, kurs VBA, kurs SQL, jak i pozostałych: kurs Business Intelligence czy kurs Analiza Danych.

Online i na żywo - działamy zawsze na 100%

Prowadzimy szkolenia w całej Polsce oraz webinary na żywo z trenerem stawiając zawsze na pełną integrację na linii uczestnik-trener. Nasze usługi dostępne są w całej Polsce, aż w 27 miastach. A organizowane kursy, jak kurs Excel czy kurs VBA odbywają się zarówno w komfortowych, zewnętrznych salach szkoleniowych, jak i przestrzeni własnej klientów. Szkolenia w Cognity realizujemy według wysokich standardów organizacyjnych i merytorycznych. Posiadamy wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (RIS) numer 2.12/00238/2015.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Niech zadzieje się rozwój!

UFAJĄ NAM OD LAT

ikea
umk
panasonic
uj
pgnig
amer
dyson
icon

Formularz kontaktowyContact form

Imię *Name
NazwiskoSurname
Adres e-mail *E-mail address
Telefon *Phone number
UwagiComments