GWARANTOWANE TERMINY
Jesteś tutaj: strona głównastrefa wiedzy
MENU

Strefa Wiedzy: PowerPoint


Jak zbudować prezentację w PowerPoint?
Kategoria: Kurs PowerPoint
15May

Wystąpienia publiczne bywają stresujące, ale gdy towarzyszy nam ciekawa i dobrze zrobiona prezentacja możemy bez trudu zapanować nad stresem, bo zainteresowanie odbiorców mamy gwarantowane. Co jednak zrobić, aby nasza prezentacja była skuteczna? Przestawiamy kilka rad. 

Czytaj całość
Prezentacja multimedialna: PowerPoint kontra Prezi
Kategoria: Kurs PowerPoint
14May

Minęły już czasy gdy prezentacja kojarzyła się tylko z PowerPointem. Teraz mamy możliwość budowania nowoczesnych, innowacyjnych i nieszablonowych prezentacji nie ograniczając się tylko do programu Microsoftu. Budując je można m.in. skorzystać, z niezwykle popularnej ostatnimi czasy, aplikacji Prezi. 

Czytaj całość
Zasady ładnej prezentacji w PowerPoint
Kategoria: Prezentacja danych, Kurs PowerPoint
24Apr

MS PowerPoint - program ten znają wszyscy Ci, którzy chociaż raz w życiu przygotowywali prezentacje multimedialną. Ta aplikacja Microsoftu postrzegana jest jako nudna, rutynowa i nie mająca wiele do zaproponowania graficznie - nie musi jednak tak być! Poznaj 5 zasad ładnej prezentacji w PowerPoint przygotowanych przez blog Happy Ideas.

Czytaj całość
Historia MS Office: jak powstawał pakiet biurowy
Kategoria: HR a proces szkoleniowy
5Feb

Programy pakietu MS Office od lat stanowią podstawę pracy w firmach, organizacjach i instytucjach. Korzystają z nich przedsiębiorstwa o różnej wielkości i z różnych branż: od wielkich korporacji, jednoosobowe dzielności gospodarcze po instytucje publiczne jak urzędy. Kiedy zatem tak popularne programy zostały stworzone? Kto stworzył najpopularniejszego programy biurowe? Kiedy zaczął z nich korzystać cały świat?

Czytaj całość
PowerPoint – buduj poprawne prezentacje
Kategoria: Kurs PowerPoint, Prezentacja danych
24Jan

PowerPoint to program do tworzenia prezentacji multimedialnych wchodzący w skład pakietu biurowego Microsoft Office. Wiele z nas myśli, że jego obsługa jest prosta, jednak prawda jest brutalna – większość z nas nie potrafi stworzyć odpowiednio dobrej prezentacji. W dzisiejszych czasach jest to umiejętność, którą prędzej czy później każdy będzie musiał zaprezentować. Pokaz slajdów stanowi de facto nieodłączny element każdej prezentacji. Oto kilka zasad, o których trzeba pamiętać, aby zrobić ciekawą i efektowną prezentację w programie Microsoft PowerPoint.

Czytaj całość
Schematy kolorystyczne. Jak dobrać odpowiednie kolory?
Kategoria: Kurs Photoshop, Prezentacja danych, Kurs PowerPoint
22Oct

Kolor jest jednym z czynników, który wpływa na dobry lub zły odbiór strony internetowej. Projektant nie ma łatwego zadania. Wiedza na temat kolorów jest ważna by odpowiednio dobrać kolorystykę do tematyki i ogólnego gustu odbiorców. Inaczej będzie wyglądać strona dla wielbicieli metalu i strona przedszkola na osiedlu rodzinnym. W tym celu należy dobrze poznać schematy oparte na kole barw.

Czytaj całość
Prezentacja: jak używać kolorów w prezentacji
Kategoria: Perfekcyjna Asystentka, Prezentacja danych, Kurs PowerPoint
14Aug

Gdy planujemy wykonanie profesjonalnej prezentacji musimy zdecydować, czy i jakie akcenty kolorystyczne do niej wprowadzać. Często, nasze własne preferencje niekoniecznie współgrają z psychologiczną mocą kolorów oraz ich percepcji przez odbiorców.

Czytaj całość
Wizualizacja i prezentacja danych w MS Office - wprowadzenie
Kategoria: Prezentacja danych, Kurs PowerPoint
24Jun

Wizualizacja to głównie graficzne metody przedstawiania posiadanych wiadomości. Współcześnie rola profesjonalnego przekazywania danych i informacji jest bardzo duża. Prezentacje danych są stosowane we wszystkich dziedzinach gospodarki - od edukacji poprzez badania naukowe, przemysł, biznes czy administracje publiczną.

Czytaj całość
Prezentacja danych - niezbędnik
Kategoria: Prezentacja danych, Kurs Excel, Kurs PowerPoint
18Jun

Sprawdź na mapie myśli jak skutecznie prezentować dane. Mapa myśli dostępna poniżej. 

Czytaj całość
Narzędzia do prezentacji danych
Kategoria: Prezentacja danych
18Jun

Zapoznaj się z darmowymi narzędziami, które sprawią, że Twoja prezentacja na długo zostanie zapamiętana.

Czytaj całość
Przygotowanie do stworzenia prezentacji
Kategoria: Prezentacja danych, Kurs PowerPoint
18Jun

Sekrety skutecznej prezentacji – sprawdź jak przygotować się do prezentacji.

Czytaj całość
Wskazówki, dzięki którym stworzysz perfekcyjną prezentację
Kategoria: Kurs PowerPoint, Prezentacja danych
28May

Prezentacja to nie tylko zestawienie obrazów z minimalną ilością tekstu. Warto poznać kilka reguł, które rządzą tworzeniem i prowadzeniem dobrej prezentacji.


Czytaj całość
Wzorzec slajdów w PowerPoint
Kategoria: Prezentacja danych, Kurs PowerPoint
25Mar

Dzięki odpowiedniemu formatowaniu wzroca slajdów, który znajduje się na szczycie hierarchii slajdów w prezentacji, możemy odpowiednio zdefiniować dla całej prezentacji - roziary i kolory czcionek,  efekty, rozmiary symboli zastępczych.

Czytaj całość
Microsoft PowerPoint - Jak dodać trójwymiarowe efekty do prezentacji?
Kategoria: Kurs PowerPoint, ,
19Aug

Mimo, że zazwyczaj w przypadku prezentacji zaleca się minimalizm w warstwie wizualnej, czasami mamy ochotę poeksperymentować z efektami graficznymi. Jedną z możliwości urozmaicenia obiektu wstawionego do swojej prezentacji jest dodanie Efektu 3-W do grafiki. Wstawiony do prezentacji obiekt dzięki efektowi trójwymiaru możemy pochylić, zmienić głębokość lub kąt patrzenia. 

Czytaj całość

Wybrani Klienci:

Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.
Więcej informacji o plikach cookies znajdziesz tutaj
Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie wyświetlała się ponownie
Cognity.pl