GWARANTOWANE TERMINY
Jesteś tutaj: strona głównastrefa wiedzy
MENU

Strefa Wiedzy: Sekretarka


Wzór listu motywacyjnego. Perfekcyjna asystentka – pobierz wzór dokumentów rekrutacyjnych
Kategoria: Perfekcyjna Asystentka, Wzory dokumentów
1Dec

Przygotowanie dokumentów rekrutacyjnych nie jest łatwym zadaniem – szczególnie jeżeli aplikujemy na stanowisko asystentki czy też sekretarki, która ma być nie tylko wizytówką firmy, ale i wizytówką szefa.

Czytaj całość
Metoda 5S: organizacja stanowiska pracy
Kategoria: Perfekcyjna Asystentka, Zarządzanie Czasem
23Jul

Zapraszamy do zapozanania się z metodyką 5S, która pokaże jak skutecznie organizować i zarządzać swoim stanowiskiem pracy.

Czytaj całość
Savoir – vivre w biurze
Kategoria: Perfekcyjna Asystentka
15Jul

Savoir– vivre w biznesie to reguły etycznego oraz kulturalnego zachowania się w pracy. Pewna grupa tych reguł przyjmuje postać określonych zakazów, a także nakazów. Inne formy maja postać elastyczną i są oparte na wyczuciu, doświadczeniu oraz intuicji.

Czytaj całość
Jak wybrać szkolenie dla sekretarki i asystentki?
Kategoria: Perfekcyjna Asystentka, HR a proces szkoleniowy
3Jul

Praca w sekretariacie wymaga ciągłego kształcenia się oraz rozwijania swoich kompetencji i umiejętności. Sekretariat to pierwsze miejsce gdzie Klient lub partner biznesowy spotka się z naszą firmą, dlatego też warto, żeby ten pierwszy kontakt zachęcił go do dalszej współpracy i był miłym wspomnieniem. Profesjonalna i miła obsługa na pewno temu pomoże.

Czytaj całość
Asystentka doskonała, poznaj sekrety zawodu sekretarki i asystenki
Kategoria: Perfekcyjna Asystentka
3Jul

Zawód sekretarki ewoluował na przestrzeni ostatnich lat, teraz osoby zajmujące takie stanowisko najczęściej naszywa się dziś asystentkami, a ich zadania nie ograniczają się tylko do parzenia kawy. Odpowiadają one za kalendarz szefa, wyszukują i przekazują informacje, dbają o wizerunek firmy, organizują pracę.

Czytaj całość
Moda w biurze, czyli dress code w pracy
Kategoria: Perfekcyjna Asystentka
3Jul

Na szpilkach, w kostiumie, z aktówką lub elegancką torebką czy raczej w potarganych dżinsach, bluzie i sandałach? Przedstawiamy zbiór podstawowych zasad dress code'u, – czyli wskazówek i rad czego unikać, a co wybierać rano z szafy, aby w pracy zawsze wyglądać profesjonalnie.

Czytaj całość
Zasady etyczne w zawodzie sekretarki i asystentki
Kategoria: Perfekcyjna Asystentka, Zarządzanie Czasem
2Jul

Każda grupa zawodowa od lekarzy po prawników posiada swoje wewnętrzne zasady zwane kodeksem etyki zawodowej. Nie inaczej jest w grupie zawodowej asystentek czy sekretarek. Zapraszamy do zapoznania się z podstawowymi zasadami etyki w pracy sekretarki i asystentki.

Czytaj całość

Wybrani Klienci:

Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.
Więcej informacji o plikach cookies znajdziesz tutaj
Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie wyświetlała się ponownie
Cognity.pl