GWARANTOWANE TERMINY
Jesteś tutaj: strona głównastrefa wiedzy
MENU

Strefa Wiedzy: Social media


Networking w poszukiwaniu pracy
Kategoria: HR w praktyce
20Mar

Jak najskuteczniej zdobyć pracę? Przez znajomości. Intuicyjne stwierdzenie potwierdzają badania dotyczące rynku pracy. Około dwóch trzecich propozycji zatrudnienia wynika z sieci kontaktów. Współczesne znaczenie znajomości nie ma nic wspólnego z patologicznymi sytuacjami w poprzednim systemie. Dziś znajomości to profesjonalna sieć biznesowa budowana w procesie networkingu.

Czytaj całość
Sklep internetowy - biznes z pomysłem
Kategoria: Prawo e-commerce
3Mar

Obecnie jeżeli poszukujemy jakiegoś towaru, pierwsze nasze kroki kierujemy zazwyczaj do najbardziej znanej „galerii” na świecie – Internetu. Możemy w nim znaleźć wszystko od sprzętu AGD po wyroby handmade. Warto zauważyć, że Internet daje nie ograniczone możliwości nie tylko tym którzy kupują, ale także tym którzy sprzedają. Dziś sił w handlu elektronicznym może spróbować każdy – wystarczy wykonać 5 prostych kroków i zostać e-przedsiębiorcom. 

Czytaj całość
Social media - jak skutecznie rekrutować pracowników
Kategoria: HR a proces szkoleniowy, HR w praktyce, Kurs Ochrona Danych Osobowych
21Jul

Rekrutacja poprzez media społecznościowe jest coraz bardziej popularna, w Stanach Zjednoczonych aż 94% firm korzysta z tej techniki pozyskiwania nowych pracowników. Chociaż w Polsce odsetek ten jest o wiele mniejszy to z każdym rokiem wzrasta.  Za główną przyczynę tego zjawiska należy wskazać wszechobecność social mediów w naszym życiu – prawie każdy z nas ma portal na którymś z portali społecznościowych i regularnie go aktualizuje. 

Czytaj całość

Wybrani Klienci:

Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.
Więcej informacji o plikach cookies znajdziesz tutaj
Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie wyświetlała się ponownie
Cognity.pl