GWARANTOWANE TERMINY
Jesteś tutaj: strona głównapomiędzy namiCognity na Festiwalu HR Uniwersytetu Ekonomicznego

Cognity na Festiwalu HR Uniwersytetu Ekonomicznego


Kategoria: Akcje Cognity, Wydarzenia w Krakowie, Wokół Cognity
7Apr

Trenerzy Cognity odwiedzą studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie w ramach 5. Festiwalu HR organizowanego przez Koło Naukowe Personalni. 

Bezpłatne warsztaty Excel dla działów HR

Dla uczestników tego wydarzenia przygotowaliśmy 2 godzinne warsztaty komputerowe, które pokażą jak pracownicy działów Human Resources wykorzystują w codziennej pracy narzędzia Excela.

Autorski warsztat przygotowany przez Panią Barbarę Skowrońską – trenera i eksperta Cognity, odbędzie się już 15 kwietnia na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. 

Szkolenie kierujemy do wszystkich, którzy chcą poznać funkcjonalności i narzędzia arkusza kalkulacyjnego, z którym zetkną się podczas przyszłej kariery zawodowej w branży HR oraz kadr. 

Formularza zapisu szukajcie TUTAJ 

Jak działy HR wykorzystują Excela?

Zainteresowanych tym tematem polecamy również artykuł Excel w działach personalnych, z którego dowiecie się więcej o arkuszu kalkulacyjnym w Human Resources. 

Konkurs dla festiwalowiczów - wygraj staż w Cognity

Dla uczestników Festiwalu HR przygotowaliśmy również konkurs. Odpowiadając na pytanie Dlaczego warto uczyć się przez całe życie? Do wygrania miesięczny, letni staż w dziale marketingu Cognity. Szczegóły konkursu poznacie odwiedzając fanpage Festiwalu HR.

Zachęcamy również do zapoznania się z całym harmonogramem Festiwalu HR realizowanym w dniach 13-16 kwietnia na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Agenda wydarzenia dostępna TUTAJ.

Wybrani Klienci:

Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.
Więcej informacji o plikach cookies znajdziesz tutaj
Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie wyświetlała się ponownie
Cognity.pl