GWARANTOWANE TERMINY
Jesteś tutaj: strona głównakontaktCognity oferuje
MENU

Co oferuje i jak działa Cognity?

Mając opinię firmy będącej liderem w branży szkoleniowej, gwarantującej wysoką jakość organizacyjną i merytoryczną kursów, wypracowane standardy przenosimy na naszą kulturę zatrudnienia i codziennej pracy. Budujemy przyjazne środowisko zawodowe, zapewniając stabilną posadę, konkurencyjne wynagrodzenie wypłacane terminowo i pakiet dodatkowych benefitów. Praca w oparciu o pewne warunki zatrudniania w pozytywnej atmosferze oraz z życzliwymi i optymistycznymi ludzi czyni nas przyjaznym i szanowanym pracodawcą.

 

Sprawdź co możemy Ci zaoferować

 

 

  Wybór umowy

Oferujemy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenie, w zależności od Twoich upodobań. Sam możesz zdecydować, która forma jest dla Ciebie korzystniejsza i wybrać odpowiednią opcję.

 

 

  Stałe godziny pracy 

Nie samą pracą człowiek żyje. Bardzo dobrze rozumiemy tę sentencję. Dbamy o komfort i szanujemy pozazawodowe plany naszych pracowników. Przestrzegamy ustalonych wcześniej godzin pracy. W biurze spotykamy się od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00:16.00, a później korzystamy z życia 🙂. Bez obaw, będąc częścią Cognity także każde święta i dni wolne od pracy spędzicie w wybrany przez siebie sposób.

 

 

  Nowoczesne biuro 

Lubimy wygodę. Pracujemy w nowoczesnym biurze zlokalizowanym w centrum Krakowa. Dlatego, dzięki dobrym połączeniom komunikacyjnym oraz sporej liczbie miejsc parkingowych, dojazd do i z pracy nie stanowi dla nas problemu.

 

 

  Darmowe obiekty sportowe 

Jak to mówią w zdrowym ciele, zdrowy duch, dlatego czynnie wspieramy aktywny tryb życia. Oferujemy dostęp do wielu obiektów sportowych na terenie całego kraju, w tym: fitness, siłownie, baseny, sauny i wiele innych.

 

 

  Uczestnictwo w szkoleniach

Praca, pracą – na pewno nabędziesz wiele nowych umiejętności – ale jeśli to za mało, zadbamy o wzrost Twoich kwalifikacji w wybranym obszarze. Lubimy dzielić się wiedzą także z pracownikami, dlatego każdy z nich ma możliwość uczestnictwa w 1 szkoleniu w ciągu roku.

 

 

  Nieformalna komunikacja

W środowisku wewnętrznym Cognity stronimy od mówienia do siebie „per Pan/per Pani”. Koleżeńska atmosfera i dobre relacje wśród pracowników pozwalają na porozumiewanie się w luźniejszy sposób.

 

 

  Brak korporacyjnego dress codu

Potrafimy docenić własny styl naszych pracowników. Stawiamy na luźny dress code, bez konieczności zakładania mundurków. Oczywiście wszystko w ramach rozsądku, praca to też nie plaża 🙂.

 

 

A przy okazji rozkoszujemy się pyszną kawą w wybornym towarzystwie 🙂.

 

Dowiedz się jak działamy

 

 

  Struktura sieciowa i praca zespołowa

Oznacza to, że działamy bardzo elastycznie. Nie skupiamy się na sztywnym, hierarchicznym delegowaniu zadań. Pracujemy wspólnie, dążąc do osiągnięcia celów organizacji a wszyscy są traktowani na równi, mają takie same uprawnienia i dużą decyzyjność. Pomagamy sobie wzajemnie, konsultujemy się i potrafimy pytać, gdy coś jest niejasne. Czasem możemy zlecać zadania innym, ale też zobowiązujemy się do wykonania czynności, o które proszą nas nasze koleżanki i koledzy. Jednocześnie pamiętamy i szanujemy, że każdy ma pewien określony zakres obowiązków.

 

 

  Skupienie na projektach

Działamy w dynamicznym środowisku i realizujemy sporo projektów, dlatego stawiamy na dobrą organizację pracy i umiejętność ustalania priorytetów. Wiemy co mamy do zrobienia „na już” i koncentrujemy swoją uwagę na konkretnych zadaniach, które rozpoczęliśmy, nie zapominając tym samym o innych obowiązkach. Każdą sprawę prowadzimy od początku do końca, dokładając do niej wszelkiej staranności. Dajemy z siebie 100%, aby wzajemnie ułatwić sobie pracę oraz sporstać wymaganiom klientów.

 

 

  Docenianie inicjatywy

Szukamy nowych rozwiązać i doceniamy pomysły naszych pracowników. Korzystamy z wiedzy i doświadczenia innych, dlatego chętnie słuchamy oraz wdrażamy koncepcje i usprawnienia sugerowane przez zespół. Lubimy burze mózgów, które pozwalają wnieść pozytywne rozwiązania do organizacji. Dążymy do perfekcji i eliminowania niedoskonałości.

 

 

  Respektowanie wartości

Otwartość i elastyczność
Zmiany są nieodłączną częścią naszego życia, dlatego nie zamykamy się na ich wprowadzanie. Elastycznie podchodzimy do wielu tematów i z chęcią wdrażamy nowe rozwiązania.

 

Zaangażowanie
Wszyscy razem i każdy z osobna angażuje się w swoją pracę. Cenimy dokładność i sumienność. Wykazujemy zainteresowanie tym co dzieje się w firmie i chętnie przejmujemy inicjatywę. Realizujemy wizję przedsiębiorstwa i wspólnie budujemy nowoczesną organizację.

 

Szacunek
Działamy tak, aby każdy czuł się dobrze w naszym towarzystwie. Wspieramy się i nie przeszkadzamy sobie w pracy. Każdy jest inny, ale jedno na pewno nas łączy – życzliwość. Bez problemu dogadujemy się między sobą, jak ognia unikamy konfliktów i nieporozumień. Po prostu lubimy swoje towarzystwo.

 

Pozytywne nastawienie
Dobra energia i uśmiech na ustach zawsze motywuje nas do działania. Lubimy otaczać się szczęśliwymi i aktywnymi ludźmi. Staramy się patrzeć na świat i to co robimy przez różowe okulary. Tak, wiemy, że nie wszystko jest kolorowe..., ale łatwiej rozwiązuje się problemy, gdy podchodzimy do nich z odpowiednim nastawieniem 🙂.

 

Przejrzysta komunikacja
Stawiamy na komunikację i przepływ informacji. Potrafimy pytać i rozmawiać o wszystkim, okazując tym samym szacunek drugiej osobie. Nie boimy się rozwiewać naszych wątpliwości. Słuchamy wzajemnie tego co mówimy i dbamy o dobre relacje.

 

 

  Dawanie możliwości rozwoju

Dzięki temu, że doceniamy zaangażowanie i nastawienie na kreowanie nowych rozwiązań nasi pracownicy mają możliwość samorealizacji i podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych. Duża decyzyjność i samodzielność działania pozwalają wiele się nauczyć i podnieść m.in. poczucie własnej wartości na rynku pracy.  

 

 

  Stosowanie się do zasad

Pod względem obowiązujących zasad działamy trochę jak mała korporacja. Mamy określone procedury i terminy, których musimy dotrzymać, ale nie przeszkadza to w utrzymywaniu luźnej i wesołej atmosfery. Potrafimy żartować i dzielić się pozytywnymi pokładami energii, które na co dzień w nas drzemią, wykazując jednocześnie skupienie się na celu i zdyscyplinowanie. 

 

 

Teraz już wiesz, co możemy Ci zaproponować i jak wygląda codzienność w Cognity. Myślimy tak samo? Dołącz do naszego zespołu.

 

Wybrani Klienci:

Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.
Więcej informacji o plikach cookies znajdziesz tutaj
Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie wyświetlała się ponownie
Cognity.pl