GWARANTOWANE TERMINY
Jesteś tutaj: strona głównapomiędzy namiCognity-Opinie uczestników szkoleń

Cognity-Opinie uczestników szkoleń


Kategoria: Rozwijamy się
20Nov

Ostatnio przeglądaliśmy ankiety poszkoleniowe uczestników naszych szkoleń z ostatniego roku. Wszystkie „wytłuszczone” fragmenty pochodzą z oryginalnych ankiet i są odpowiedziami na pytania „Co wg Ciebie było najmocniejszą stroną szkolenia” oraz „Czy poleciłbyś to szkolenie znajomym? Jeśli tak, napisz dlaczego?”. Wynika z nich niezła szkoleniowa historia – zobaczcie.

Kiedy już wybierzesz szkolenie z najlepszym przełożeniem ceny/jakość, czeka Cię spotkanie z życzliwym  prowadzącym, którego umiejętności i sposób przekazywania wiedzy, zawarte w dużej ilości zadań praktycznych sprawią, że zajęcia ocenisz jako interesujące i przydatne.

W trakcie obiadu lub kawy inni kursanci mogą dzielić się pochlebnymi opiniami o cierpliwości prowadzącego oraz jego wiedzy i profesjonalizmie, mówiąc też wprost, że najmocniejszą stroną szkolenia jest WYKŁADOWCA. Może zdarzy się nawet, że ktoś spontanicznie zakrzyknie: „PROWADZĄCY!” pozostając pod ciągłym wrażeniem jego umiejętności dostosowania się do zagadnień poruszanych w firmie kursanta.

Cognity, praca – opinie.

Ciągła praca na komputerze to u nas rzecz oczywista, bo tylko w ten sposób bezpośrednia praca z trenerem kładzie nacisk na samodzielnym wykonywaniu zadań. Słowem, najmocniejsza u nas: praca warsztatowa! W dodatku, luźna atmosfera, sprzyjająca nauce, oraz kameralna grupa szkoleniowa, daje możliwość [korzystania z] indywidualnej pomocy ze strony prowadzącego pomocy w każdym momencie.

Bez obaw, zachowując dobrą dynamikę, elastyczny wykładowca dostosuje tempo do potrzeb kursantów – tak już ma (każdy z nich!) – będzie odpowiadał na wszystkie pytania, serwując propozycje rozwiązań indywidualnych problemów.

You will be amazed by the content – well selected and structures, based on info given before. We are sure you will see the magic of Excel!

A jeśli już o Excelu mowa, niech Cię nie zdziwi odkrycie nowego zastosowania Excela! Nauka funkcji, które będą praktyczne w pracy oraz skrótów klawiszowych, wspierających pracę to u nas standard. Być może stąd głosy o zdobywaniu zupełnie innej wiedzy o Excelu.

Ktoś obok powie może jeszcze, że „Jest miło i profesjonalnie”. Miło pewnie dzięki dobrej komunikacji z trenerem i jego podejściu; za profesjonalizmem stoi zapewne bardzo merytoryczne ujęcie praktyczne, różnorodność tematyki, oraz zakres szkolenia.

Na koniec, być może będąc pod wrażeniem przystępnego przekazywania trudnych informacji, uzyskasz dostęp do indywidualnych materiałów szkoleniowych oraz wliczonej w cenę opieki szkoleniowej.

Cognity, szkolenia – opinie.

Ta opowieść, spisana pogrubionym tekstem, świadczy o nas! Serdecznie zapraszamy Cię na szkolenie – kto wie, może w następnym rozdziale znajdzie się i Twoja opinia?


Sprawdźcie jak nasze szkolenia oceniają największe firmy i instytucje TUTAJ
Wybrani Klienci:

Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.
Więcej informacji o plikach cookies znajdziesz tutaj
Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie wyświetlała się ponownie
Cognity.pl