GWARANTOWANE TERMINY
Jesteś tutaj: strona głównapomiędzy namiCognity rusza w Polskę!

Cognity rusza w Polskę!


Kategoria: Rozwijamy się
1Sep

Po wakacyjnym wypoczynku jesień w Cognity zapowiada się bardzo pracowicie. Eksperci i trenerzy Cognity tylko we wrześniu odwiedzą pięć największych miast Polski realizując szkolenia zamknięte dla naszych klientów. 

Zobacz w których miastach we wrześniu będzie gościć Cognity.

 

Cognity w RzeszowieRZESZÓW

Dla naszego stałego klienta na początku września realizujemy 2 - dniowy kurs VBA w Excelu. Zainteresowanych tym kursem po szczegóły zapraszamy TUTAJ.

źródło zdjęcia: takirzeszow.w.interia.pl

 

 

 

Cognity w Pozaniu

POZNAŃ

Nasi trenerzy odwiedzą również stolicę wielkopolski, gdzie dla pracowników jednej z największych hurtowni spożywczych przeprowadza kurs Excel w analizie statystycznej. Tych z Państwa, którzy również chcieliby dowiedzieć się jak wykorzystywać Excela w analizie statystycznej zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami szkolenia TUTAJ.

źródło zdjęcia: Shutterstock

 

Cognity w Lublinie

LUBLIN

W Lublinie zrealizujemy cykl szkolenie z zakresu programu MS PowerPoint. Nasz trener podzieli się swoja wiedzą z ponad 80 osobami, które dowiedzą się jak stworzyć perfekcyjną prezentację w programie PowerPoincie. Zainteresowanym tą wiedzą polecamy kurs PowerPoint Praktyczne Narzędzia. Szczegóły kursu dostępne TUTAJ.

źródło zdjęcia: spontanicznepodroze.pl

 

Cognity w Katowicach

KATOWICE

Dla pracowników jednego z urzędów administracji publicznej przeprowadzimy cykl szkoleń z zakresu programu MS Excel na poziomie podstawowym, średniozaawansowanym i zaawansowanym. Zainteresowanych kursami Excel zapraszamy TUTAJ.

źródło zdjęcia: pl.wikipedia.

 

 

Cognity w Gdyni GDYNIA

Nad polskim morzem nasz ekspert podzieli się wiedzą z zakresu ochrony danych osobowych. Uczestnicy szkolenia zamkniętego dowiedzą się m.in. jakie są obowiązki przetwarzających dane osobowe w firmie. Szczegółowy program kursu z ochrony danych osobowych w firmie odnajdą Państwo TUTAJ.

źródło zdjęcia:wiezowce.blox.pl

 

Nasze szkolenia zarówno te otwarte jak i zamknięte realizujemy również w Krakowie.

Zainteresowanych szkoleniami otwartymi zapraszamy do KALENDARZA z najbliższymi terminami szkoleń, natomiast tych z Państwa, którzy chcieliby zrealizować szkolenie zamknięte dla pracowników firmy zapraszamy do kontaktu ze specjalistami ds. szkoleń w Cognity:

kontakt kognity tel. 12 421 87 54; e-mail: biuro@cognity.pl

Cognity realizuje również kursy w języku angielskim – szczegóły TUTAJ

Chcesz wiedzieć co jeszcze słychać w Cognity - czytaj:

Wybrani Klienci:

Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.
Więcej informacji o plikach cookies znajdziesz tutaj
Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie wyświetlała się ponownie
Cognity.pl