GWARANTOWANE TERMINY
Jesteś tutaj: strona głównaO firmie
MENU

Cognity to praktyczne szkolenia z analizy, wizualizacji i prezentacji danych z użyciem programów wspomagających pracę nowoczesnych firm i instytucji

 

Cognity istnieje od 2011 roku. Powstało w odpowiedzi na zapotrzebowanie specjalistów na wysokiej jakości szkolenia branżowe prowadzone przez ekspertów - praktyków. W Cognity wiemy, że podstawą skuteczności jest praktyka, dlatego stawiamy na metodę warsztatową - niezależnie od tematu kursu. Łączymy najnowsze trendy ze sprawdzonymi rozwiązaniami! Stąd też nazwa Cognity pochodząca od dziedziny nauki kognitywistyki, ponieważ dla nas jako firmy szkoleniowej elastyczne myślenie i skuteczność w działaniu jest priorytetem.

 

W Cognity stawiamy na odpowiedzialność, zaangażowanie i komunikację

 

Z pasją dzielimy się wiedzą, koncentrujemy się na potrzebach Klientów i współpracujemy na partnerskich warunkach. Inwestujemy w wiedzę i umiejętności, łącząc najnowsze trendy ze sprawdzonymi rozwiązaniami stawiamy na rozwój i kreatywność w przełamywaniu schematów.

 

Trenerzy praktycy


Gwarancją wysokiej jakości szkoleń w Cognity są trenerzy i eksperci nieustanie podnoszący swoje kwalifikacje oraz umiejętności, a także specjaliści ds. szkoleń efektywnie i skutecznie projektujący procesy szkoleniowe dla międzynarodowych firm, korporacji, instytucji finansowych i administracji.

 

Szkolenia w całej Polsce oraz webinary na żywo z trenerem


Szkolenia Cognity dostępne są w 27 miastach na terenie całej Polski, by odpowiedzieć na Państwa potrzeby szkoleniowe w każdej części kraju. Szkolenia zamknięte dla firm organizujemy dla Państwa również w innych lokalizacjach, zapewniając sprzęt komputerowy oraz zaplecze logistyczne. Organizujemy również warsztaty online, w formie webinarów na żywo z trenerami, w których możesz wziąć udział nie wychodząc z domu.

 

Certyfikaty, referencje, standardy

 

Szkolenia w Cognity realizujemy według wysokich standardów organizacyjnych i merytorycznych. Posiadamy wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (RIS) numer 2.12/00238/2015.


Doświadczenie w zaangażowanie w działalność społeczną potwierdzają certyfikaty, a liczne referencje dla Cognity potwierdzają wysoką jakość organizacyjną i merytoryczną szkoleń i kursów.

 

 

Misją COGNITY jest…

… zwiększanie efektywności Twojej organizacji, poprzez dostarczanie specjalistycznej wiedzy i praktycznych umiejętności. W tym celu, w obszarze pracy z danymi i analityce biznesowej, sprawdzone rozwiązania łączymy z innowacyjnym podejściem.


Wizja COGNITY to…

W Cognity angażujemy się we wszystko co robimy, stawiamy na odpowiedzialność i komunikację, budujemy nowoczesną organizację szkoleniową. Współpracujemy z Klientami na wzajemnych partnerskich zasadach. Z pasją dzielimy się wiedzą i dobrymi praktykami, wierząc, że najlepszą inwestycją jest inwestycja w ludzi i ich rozwój.


Włącz się w dobrą współpracę – zapraszamy!

Cognity Kraków     

ul. Szafrana 5c/37,

30-363 Kraków

 

 

 

 

 

kontakt Cognity  577 136 633 

kontakt Cognity kontakt@cognity.pl  

 

Wybrani Klienci:

Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.
Więcej informacji o plikach cookies znajdziesz tutaj
Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie wyświetlała się ponownie
Cognity.pl