GWARANTOWANE TERMINY
Jesteś tutaj: strona głównapomiędzy namiCognity to...

Cognity to...


Kategoria: Akcje Cognity, Rozwijamy się, Zespół Cognity
24Apr

Sprawdź kim jesteśmy, do czego dążymy i skąd przychodzimy.  Poznaj nas i zobacz jak pracujemy, aby przygotować i zrealizować dla Was najlepsze projekty szkoleniowe!

 

Nowoczesna organizacja szkoleniowa

Podążamy za nowinkami nie tylko technologicznymi, ale także tymi dotyczącymi zarządzania i organizacji czy realizacji procesów i projektów. 

SPRAWDŹ NAS!

Klarowna misja, wizja i wartości

Mamy jasno określoną misje i wizje naszej działalności, wiemy do czego dążymy i jakimi środkami chcemy to osiągnąć, a także w zgodzie z jakimi wartościami chcemy pracować. 

SPRAWDŹ NAS!

Komunikacja

Komunikujemy się, informujemy i dzielmy się wiadomościami. Kanały Cognity znajdziecie w najważniejszych social mediach.

 
                                            


Doświadczenie poparte referencjami

Nasze szkolenia, kursy i usługi doradcze otrzymują pozytywne opinie i oceny. Ponad 98% uczestników naszych szkoleń deklaruje, że poleciłoby usługi Cognity swoim znajomym.

SPRAWDŹ NAS!

Ekspercki blog 

Dzielimy się naszą wiedzą i naszymi kompetencjami publikując codziennie artykuły na eksperckim blogu Strefa Wiedzy.

SPRAWDŹ NAS!

Wydarzenia i eventy

Angażujemy się w życie społeczności  - realizując nasze wartości z pają dzielmy się wiedzą uczestnicząc w wydarzeniach regionalnych i ogólnopolskich takich jak Małopolskie Dni Uczenia Się, Festiwal HR, Ogólnopolski Tydzień Kariery czy Małopolski Festiwal Innowacji. Kreujemy również własne wydarzenia takie jak Wielkie Badanie Potrzeb Szkoleniowych oraz Tydzień Cognity.

SPRAWDŹ NAS!

Nowe trendy szkoleniowe

Łączymy wypróbowane i sprawdzone rozwiązania z innowacyjnym i prekursorskim podejściem. Proponujemy naszym Klientom nowe podejścia łamiące utarte schematy w zakresie pracy z danymi.Wychodząc naprzeciw nowym trendom w branży IT przygotowujemy autorskie i innowacyjne programy szkoleń i kursów.

SPRAWDŹ NAS!

Praktyczne szkolenia

Realizujemy praktyczne warsztaty szkoleniowe oparte na case study i doświadczeniu biznesowym. Nasze szkolenia to nie tylko 8 godzin w sali komputerowej, ale cały proces realizacji projektu szkoleniowego.

SPRAWDŹ NAS!

Doradztwo informatyczne

Dostarczamy gotowe narzędzia, rozwiązania i aplikacje, które automatyzują, przyśpieszają i ułatwiają codzienną pracę.

SPRAWDŹ NAS!


Profesjonalny zespół 

Największym atutem Cognity jest wiedza i doświadczenie jakie posiadają pracownicy i współpracownicy. Stanowimy zgrany i dobrze współpracujący zespół ludzi łączących wiedze i doświadczenie biznesowe. W naszym zespole odnajdziecie trenerów i ekspertów z zakresu aplikacji MS Office, zagadnień prawnych i kompetencji miękkich, specjalistów ds. organizacji i logistyki projektów szkoleniowych, marketingowców, webmarketerów i eMarketerów oraz specjalistów administracyjno-finansowych. Taka mieszanka osobowości, doświadczeń i kompetencji pomaga realizować nam najtrudniejsze projekty oraz pozwala na kompleksową obsługę  naszych Klientów.

SPRAWDŹ NAS!

Wybrani Klienci:

Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.
Więcej informacji o plikach cookies znajdziesz tutaj
Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie wyświetlała się ponownie
Cognity.pl