GWARANTOWANE TERMINY
Jesteś tutaj: strona głównapomiędzy namiCognity w 2015 roku - sprawdź co przygotowaliśmy na nowy rok!

Cognity w 2015 roku - sprawdź co przygotowaliśmy na nowy rok!


Kategoria: Rozwijamy się, Wokół Cognity, Akcje Cognity
22Dec

W nowym roku przygotowaliśmy dla Was wiele atrakcji! Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami, nie tylko szkoleniowymi, na rok 2015.  

Nowości szkoleniowe w Cognity!

nowe szkolenia w CognityJuż w styczniu zapraszamy Was na nowe szkolenia i kursy do Cognity.

Nasze nowości szkoleniowe to kursy łączące w sobie wiedzę teoretyczną i umiejętności praktyczne. Proponowane szkolenia są oparte na autorskich programach opracowanych przez eksperów Cognity. Tak jak wszystkie dostępne w naszej ofercie szkolenia będą one prowadzone metodą – Lerning by doing

Nasze nowości szkoleniowe to m.in.:

✔ Excel w analizie statystycznie dla medycyny i farmacji

✔ Prezentacja biznesowa z PowerPoint, Prezi z uwzględnieniem trendów w tworzeniu prezentacji multimedialnych

Więcej o nowościach szkoleniowych Cognity znajdziesz TUTAJ!

Seminarium: Nowelizacja ustawy o ochronie danych osobowych. Zmiany po 1 stycznia 2015

Seminarium Zmiana ustawy o ochronie danych osobowychNa początku 2015 roku odwiedzimy również Warszawę i Paznań – gdzie zapraszamy Was na kolejne edycje Seminarium: Nowelizacja ustawy o ochronie danych osobowych. Zmiany po 1 stycznia 2015.

Seminarium poprowadzi Maciej Kawecki – wykładowca Uniwersytetu Jagiellońskiego, prawnik scpecjalizujacyc się w ochronie danych osobowych i prawie e-commerce.

Nie zapminajcie, że seminarium bedzie gościć również w Krakowie.

Więcej dowiesz się odwiedzając zakładkę Seminarium: nowelizacja ustawy o ochronie danych osobowych. Zmiany po 1 stycznia 2015

Cognity zagra z Wielką Orkiestrą Swiątecznej Pomocy!

Cognity gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy!W styczniu po raz drugi zagramy również z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy! W ramach 23 firnału WOŚP zapraszamy do licytacji vouchera na szkolenie Excel w Cognity. Zysk z licytacji zostanie przeznaczony na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Więcej informacji o licytacji.

 

Cognity wita nowych ekspertów!

Nowi eksperci CognityZ przyjemnoscia chcemy pinformować Was, że w nowym roku grono trenerów Cognity powiększy się o kolejnych eksperów: pania Justynę Pyrcz oraz Panią Patrycję Zezulak. 

Więcej informacji o sylwetkach nowych trenerak Cognity znajdziecie TUTAJ.

 

Tydzień Cognity! Zapisz się na bezpłatne szkolenia z Excela

Bezpłatne kursy ExcelNatomiast w lutym zapraszam na cykl bezpłatych kursów Excel organizowanych w ramach 1. Tygodnia Cognity. Na szkolenia zapraszamy przedstawicieli firm, organizacji i instytucji publicznych. Oprócz szkoleń w czasie Tygodnia Cognity przygotowaliśmy dla Was liczne atrakcje m.in. konkursy z nagrodami. 

Harmonogram szkolenia oraz formularze zapisu znajdziecie TUTAJ.

Wygrywaj nagrody z Cognity

Wygrywaj nagrody z CognityPodobnie jak w zeszłym roku również i w 2015 roku przygotowalismy dla Was konkursy, gry i zabawy w ramach których możecie wygrać atrakcyjne nagrody. Najbliższa akcja promocyjna już w marcu! Będziemy świętowac nie tylko Dzien Kobiet, ale również Dzień Mężczyzn przypadajacy na dzień 10 marca.

Jeżeli chcecie wiedziec jak obchodzilismy zeszłoroczny Dzień Kobiet zapraszamy TUTAJ

 

Małopolskie Dni Uczenia Się w Cognity

Małopolskie Dni Uczenia Się w CognityW drugiej połowie roku już po raz trzeci będziemy mieli przyjemnośc zaprosić Was na Małopolskie Dni Uczenia Się w Cognity. Akcja ta organziowana jest przez Wojewódzki Urzad Pracy w Krakowie. Wydarzenia takie jak kursy, szkolenia czy seminaria odbywają się na terenie całej małopolski, a ich wspólnym mianownikiem jest przedsiębiorczośc i rozwój. 

Realacja z poprzednich MDU obejrzysz na naszym kanale YouTube.

 

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w Cognity

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w CognityW IV kwartale po raz pierwszy w Cognity będzie gościł Światowy Tydzień Przedsiębiorczości (Global Entrepreneurship Week) w czasie, którego promując przedsiębiorczość pokażemy Wam jak skutecznie pracować w firmach i przedsiębiorstwach. W czasie tego wdarzenia zaprasimy Was na kursy i szkolenia informatyczne. 

Z ideą GEW zaponasz się na stronie GEW.

 

SOS Excel - Pogotowie Ratunkowe Excel w Cognity

Pogotowie Excel w CognityW 2015 roku będziemy także nadal realizować akcję SOS Excel – Pogotowie Ratunkowe Excel. Zapraszamy do zadawania pytań ekspertom Cognity odnośnie pracy w arkuszu kalkulacyjnym oraz pytań dotyczących pracy w pozostałych programach MS Office. Wasze pytanie nie pozostaną bez odpowiedzi - szukajcie ich na blogu Strefa Wiedzy Cognity.

O tym jak działa pogotowie przeczytasz TUTAJ

 

Jeśli chcesz wiedziec o wszystkich aktualnosciach i wydarzeniach w Cognity zapraszamy do śledzenia naszych profili na Facebooku i LinkedIn.

Wybrani Klienci:

Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.
Więcej informacji o plikach cookies znajdziesz tutaj
Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie wyświetlała się ponownie
Cognity.pl