GWARANTOWANE TERMINY
Jesteś tutaj: strona głównapomiędzy namiCognity wita nowych trenerów!

Cognity wita nowych trenerów!


Kategoria: Rozwijamy się, Zespół Cognity
13Jan

W nowym, 2015 roku w Cognity witamy kolejnych ekspertów i trenerów realizujących szkolenia i kursu z zakresu łączenia umiejętności miękkich z obsługą programów MS Office. 

Zapraszamy do poznania nowych ekspertów Cognity!

Justyna Pyrcz

Justyna Pyrcz Cognity

Trener i coach z wieloletnim doświadczeniem w pracy z osobami dorosłymi. Ukończyła studia informatyczne na Uniwersytecie Jagiellońskim. Przez wiele lat związana z branża informatyczną. Jej kwalifikacje trenerskie potwierdzają liczne dyplomy m.in. dyplom studiów podyplomowych "Coach i Trener - partner w biznesie" Wyższej Szkoły Europejskiej im. ks. J. Tischnera w Krakowie, Erickson College International "Coaching Team Thinking & Team Innovation"Realizuje szkolenia łączące umiejętności miękkie z obsługą aplikacji komputerowych w szczególności programów MS Office. Suchacze cenią ją za praktyczne podejść do temat oraz opracowywanie ćwiczeń adekwatnych do specyfiki i potrzeb grupy szkoleniowej.  

Zobacz szkolenia prowadzone przez Panią Justyną:

 

Patrycja Zazulak

Patrycja Zazulak Cognity

Jest absolwentkom studiów podyplomowych Psychologia w Biznesie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, Szkoły Trenerów i Menedżerów Projektów Szkoleniowych Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Public Relations Wyższej Szkoły Europejskiej im. Ks. J. Tischnera w Krakowie.Posiada wieloletnie doświadczenie menadżerskie i szkoleniowe. Realizuje szkolenie z zakresu m.in. kompetencji miękkich, rozwoju osobistego, komunikacji  z klientem oraz zarządzania czasem. Kursanci cenią ją za warsztatową formę prowadzonych szkoleń oraz wysokie umiejętności komunikacyjne. Prowadziła szkolenia dla licznych przedstawicieli administracji publicznej oraz pracowników korporacji i małych firm.

Zobacz szkolenia prowadzone przez Panią Patrycją:

 

Całość naszej oferty szkoleniowej znajdziesz wraz z najbliższymi terminami szkoleń  TUTAJ.

Zapraszamy również na kursy Excel oraz kursy PowerPoint realizowane w języku angielskim. Szczegóły na www.cognity.com.pl 

Wybrani Klienci:

Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.
Więcej informacji o plikach cookies znajdziesz tutaj
Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie wyświetlała się ponownie
Cognity.pl