GWARANTOWANE TERMINY
Jesteś tutaj: strona głównaRegulamin akcji

Akcja promocyjna "Spójrz szerzej - rozwijaj wiedzę informatyczną z Cognity i Helionem". obowiązuje od dnia 8 października 2013 do dnia 11 listopada 2013. 

 

Regulamin akcji:

 

 1. Akcją promocyjną objęte są wszystkie szkolenia, których terminy są ustalone, na stronie internetowej http://www.cognity.pl/,na okres między 08 październikiem a 11 listopada 2013 roku. 

 2. Warunkami otrzymania Bonu Podarunkowego są: 
 3. a) zapisanie się na szkolenie poprzez stronę www.cognity.pl, poprzez kontakt telefoniczny lub mailowy. 

  b) przesłanie drogą mailową hasła znajdującego się na stronie https://www.facebook.com/cognityszkolenia na adres konkurs@cognity.pl

  c) wzięcie udziału w szkoleniu.


 4. Hasło pojawi się na profilu Cognity w dniu 08.10.2013 i będzie się na nim znajdowało przez cały czas trwania promocji 
   "Spójrz szerzej - rozwijaj wiedzę informatyczną z Cognity i Helionem".

 5. Imienne Bony Podarunkowe do realizacji w księgarni Helion w kwocie 50 zł, uczestnicy otrzymują po ukończonym szkoleniu w formie Kodu bonu podarunkowego oraz numeru PIN. Regulamin realizacji Bonów Podarkunkowych znajduje się na stronie http://helion.pl/regulamin_bony_podarunkowe_wirtualna_kasa.phtml.

 6. Aby aktywować bon Uczesnik musi założyć konto w serwisie Helion.pl, a następnie aktywować Bon Podarunkowy na swoim koncie podając otrzymany od Cognity Kod bonu oraz numer PIN. 

 7. Zgodnie z regulaminem księgarni internetowej Helion - Bony Podarunkowe mają  określony termin ważności 6 miesięcy od daty aktywacji na koncie użytkownika oraz mają wartość netto. 

 8. Bony można użyć w kilku zamówieniach.

 9. Bonami Podarunkowymi można opłacić całe zamówienie lub jego część. 

 10. Bon Podarunkowy nie jest wymienialny na gotówkę, nie można go zwrócić.

 11. Uczestnik, który przystąpi do większej ilości szkoleń, po każdym szkoleniu otrzyma bon podarunkowy (W takim przypadku zgodnie z regulaminem serwisu helion.pl użytkownik może w jedym zamówieniu wykorzystać kilka bonów Podarunkowych). 

 12. Jeśli szkolenie, na które zapisał się uczestnik, jest objęte akcją promocyjną, jednak się nie odbędzie, bon zostanie mu przekazany w trakcie kolejnego wyznaczonego przez organizatowa terminu tego szkolenia. 

 13. Wszystkie pytania dotyczące Akcji można kierować na adres mailowy: biuro@cognity.pl, z tytułem "Spójrz szerzej". 

 14. Cognity zastrzega sobie prawo do zmiany treści niniejszego regulaminu bez uprzedzenia.

 15. Cognity nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne kwestie sporne powstałe z przyczyn leżących po stronie osób trzecich.

Wybrani Klienci:

Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.
Więcej informacji o plikach cookies znajdziesz tutaj
Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie wyświetlała się ponownie
Cognity.pl