GWARANTOWANE TERMINY
Jesteś tutaj: strona głównafirmaDlaczego warto wybrać Cognity?
MENU

Dlaczego warto wybrać Cognity?

Projektując i realizując szkolenia  specjaliści, eksperci i trenerzy Cognity otaczają Klientów kompleksową opieką od początku do końca procesu szkoleniowego.

 

Naszym priorytetem jest zapewnienie najwyższej jakości szkoleń ściśle dopasowanych do potrzeb i oczekiwań naszych Klientów. W związku z tym proponujemy szeroki wachlarz form i metod szkoleniowych. 

Formy szkoleń w Cognity 

W naszej ofercie odnajdziecie praktyczne kursy realizowane w różnorodnych formach:

✔ SZKOLENIA OTWARTE >>

✔ SZKOLENIA ZAMKNIĘTE  >>

✔ SZKOLENIA INDYWIDUALNE  >>

✔ SZKOLENIA EVENTOWE  >>

✔ SZKOLENIA WEEKENDOWE >>

✔ DORADZTWO INFORMATYCZNE  >> 

Organizacja szkolenia na najwyższym poziomie

Nasze szkolenia cechują się najwyższym poziomem organizacji i przygotowania. 

Opierając się na naszych wartościach oferujemy Klientom i Kontrahentom współpracę na partnerskich zasadach, szybką i rzetelną komunikację, indywidualne podejście oraz przejrzystość procedur i zasad współpracy. 

Troszcząc się o naszych Klientów zapewniamy profesjonalną identyfikację potrzeb szkoleniowych, komfortowe warunki zajęć i przyjazną atmosferę, roczną opiekę po szkoleniową oraz bezpłatny, nieograniczony czasowo dostęp do materiałów szkoleniowych w wersji on-line. 

Programy szkoleń oparte na identyfikacji potrzeb szkoleniowych 

Projektując szkolenia największy nacisk kładziemy na indywidualne podejście oraz dopasowanie omawianych zagadnień do specyfiki pracy naszych Klientów. 

Programy szkoleń tworzymy stosując  przed szkoleniową identyfikację potrzeb szkoleniowych.

Dodatkowo przygotowywane programy kursów są autorsko opracowywane przez naszych ekspertów i trenerów w oparciu o ich wieloletnie doświadczenie biznesowe. 

Dzięki tak przygotowanym programom nasze kursy dostarczają sprawdzone oraz skuteczne rozwiązania pomagające wdrażać zdobytą wiedzę. 

Wykwalifikowana kadra trenerska

Gwarancją wysokiej jakości kursów Cognity jest stała, wykwalifikowana kadra trenerska posiadająca praktyczne doświadczenie w realizacji szkoleń oraz zastosowania innowacyjnych rozwiązań w środowisku biznesowym. 

Każdy z rekomendowanych przez nas trenerów spełnia wymogi Małopolskich Standardów Usług Szkoleniowo – Edukacyjnych (MSUES) -  co oznacza, że posiada ponad 5-letnie doświadczenie w realizacji kursów i szkoleń dla osób dorosłych oraz zrealizował ponad 300 godzin dydaktycznych z tematyki, w której realizuje kursy.  

Innowacyjna metoda szkoleniowa 

Szkolenia i kursy Cognity to praktyczne warsztaty komputerowe polegające na rozwiązywaniu rzeczywistych problemów realizowane z zastosowaniem autorskiej metody Learning by doing. 

Metody stosowane w trakcie szkolenia wyrabiają w uczestnikach określone nawyki, które później bez problemu będą potrafili zastosować w codziennej pracy. 

Uczestnikom naszych kursów proponujemy zajęcia w małych (maksymalnie 10-osobowych) grupach w formie 1,5 godzinnych, dynamicznych i praktycznych sesji skupiających się na szukaniu rozwiązań. 

Dowiedz się więcej o procesie szkoleniowym Cognity → TUTAJ

Wybrani Klienci:

Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.
Więcej informacji o plikach cookies znajdziesz tutaj
Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie wyświetlała się ponownie
Cognity.pl