GWARANTOWANE TERMINY
Jesteś tutaj: strona głównapomiędzy namiDlaczego warto wybrać Cognity – opinie

Dlaczego warto wybrać Cognity – opinie


Kategoria: Rozwijamy się, Wokół Cognity
17Nov

W ostatnim czasie zabraliśmy Was na wycieczkę szlakiem komunikacji szkoleniowej Cognity. Mamy nadzieję, że ta podróż się Wam spodobała i kiedyś z niej skorzystacie. Aby Was do tego zachęcić, dzisiaj pragniemy przedstawić jakie korzyści z tego płyną, a jest ich nie mało. :)

Zacznijmy od tego, że korzyści wynikające z udziału w naszych szkoleniach możemy podzielić na trzy grupy. Pewnie teraz zastanawiacie się jak to możliwe? Odpowiedź jest bardzo prosta.

A mianowicie korzyści dla uczestnika szkolenia, korzyści dla organizacji wysyłającej osobę na szkolenie oraz korzyści „wspólne”, czyli dla uczestnika i organizacji. Teraz już proste, prawda? :)

To teraz jak już wiemy jakie są zalety naszych szkoleń, to może po krótce je omówimy.

Zacznijmy od korzyści dla uczestnika:

 • ZAJĘCIA w formie warsztatowej, nasze szkolenia odbywają się w max. 10 osobowej grupie, co pozwala trenerowi na poświęcenie odpowiedniej ilości czasu każdemu kursantowi,
 • MATERIAŁY elektroniczne, wszystkie materiały z jakich korzystasz na szkoleniu dostaniesz na maila, więc kiedy tylko zajdzie taka potrzeba możesz z nich skorzystać, 
 • DOSTĘP do Strefy Wiedzy Cognity, czyli dostęp do wszystkich plików szkoleniowych,
 • I najważniejsze w tej kategorii PROFESJONALNE szkolenie, przeprowadzone przez najlepszych specjalistów :)

Teraz może przejdźmy do korzyści dla organizacji wysyłającej pracownika na kurs:

 • ANALIZA potrzeb szkoleniowych, przed każdym naszym szkoleniem, prosimy uczestników o wypełnienie ankiety, zabieg ten ma na celu jak najlepsze dostosowanie kursu do potrzeb,
 • POMOC w podziale na grupy, jeśli nie do końca wiecie jak podzielić pracowników nie ma najmniejszego problemu, w tym tez pomożemy,
 • AUDYT wiedzy po szkoleniu, dzięki niemi dowiecie się ile i jakie nowe umiejętności nabyli pracownicy,
 • RAPORT poszkoleniowy i ewaluacja szkolenia, po każdym szkoleniu możecie liczyć na informacje o tym, jak szkolenie wypadło, nad czym w przyszłości można jeszcze popracować.

I na koniec korzyści wspólne:

 • CERTYFIKAT w dwóch językach: polskim i angielskim,
 • OPIEKA poszkoleniowa, po zakończonym szkoleniu dajemy możliwość korzystania z merytorycznej pomocy naszego trenera - tzn. gdy pojawiąją się jakieś wątpliwości lub pytania związane z tematyką odbytego szkolenia dajemy możliwość kontaktu z trenerem,
 • GWARANCJA satysfakcji, jeśli szkolenie w jakikolwiek sposób nie spełni waszych oczekiwać możecie uczestniczyć w nim jeszcze raz, zupełnie za darmo,
 • DODATKOWA GODZINA szkolenia, dzięki niej każdego dnia kursu macie wpływ na proces szkoleniowy.

Opinie o szkoleniach w Cognity!

Przytoczymy tutaj kilka opinii naszych partnerów:

„Uczestnicy wysoko ocenili również przyrost swojej wiedzy w efekcie szkolenia oraz jej przydatność na swoim stanowisku pracy. Zadowoleni ze współpracy z Cognity, polecamy usługi tej firmy w zakresie organizacji szkoleń swoich pracowników.” - Media Expert TERG S.A.

„Wysoki poziom usług szkoleniowych świadczonych przez firmę Cognity pozwala nam na udzielenie jej rekomendacji  oraz określenie jej mianem zaufanego i w pełni profesjonalnego organizatora procesów szkoleniowych.”ASB Parki Wiatrowe Sp. z o.o.

„Firma Lajkonik z całą pewnością poleca Cognity jako wiarygodnego partnera – solidne przygotowanie kursu i jasna komunikacja w trakcie jego trwania świadczy o firmie jak najlepiej.”Lajkonik Snacks Sp. z o.o.

„Szkolenie zostało zrealizowane na wysokim poziomie organizacyjnym i merytorycznym, podczas szkolenia zostały uwzględnione indywidulane potrzeby naszych pracowników. Zaoferowano nam także konsultacje dla pracowników po zakończeniu szkolenia.”Kancelaria CMS.

„Doświadczenie w organizacji szkoleń, a także solidność i profesjonalizm przy ich realizacji utwierdzają nas w przekonaniu, iż firma Cognity jest godnym polecenia wykonawcą usług szkoleniowych.” - Stora Enso Wood Products Sp. z o.o.

Chyba Was tym zachęciliśmy? A to tylko kilka, więcej pozytywnych opinii zjedziecie TUTAJ! :)

To co? Do zobaczenia w Cognity! :)

W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.

   tel. 12 421-87-54

 

Wybrani Klienci:

Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.
Więcej informacji o plikach cookies znajdziesz tutaj
Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie wyświetlała się ponownie
Cognity.pl