GWARANTOWANE TERMINY
Jesteś tutaj: strona głównaRegulamin akcji Excel bez tajemnic. Zdobądź wiedzę z Cognity i Helion.pl

Akcja promocyjna Excel bez tajemnic. Zdobądź wiedzę z Cognity i Helion! obowiązuje od dnia 01 czerwca 2014 do dnia 30 czerwca 2014. W ramach akcji uczestnicy zapisani na nasze szkolenia mogą otrzymać Bon Podarunkowy do realizacji w serwisie helion.pl na kwotę 50 zł. 

 

Regulamin akcji: 

 

1. Akcją promocyjną objęte są wszystkie szkolenia, których terminy są ustalone, na stronie internetowej http://www.cognity.pl/ na okres między 01 czerwca 2014 do dnia 30 czerwca 2014r.

2. Warunkami otrzymania Bonu Podarunkowego są: 

a. zapisanie się na szkolenie poprzez stronę www.cognity.pl, poprzez kontakt telefoniczny lub mailowy,
b. przesłanie drogą mailową hasła znajdującego się na stronie http://www.cognity.pl/excel-bez-tajemnic-zdobadz-wiedze-z-cognity-i-helionpl,blog2,70.html na adres: konkurs@cognity.pl 
c. wzięcie udziału w szkoleniu.

3. Hasło pojawi się na stronie Cognity w dniu 29.05.2014r. i będzie się na niej znajdowało przez cały czas trwania promocji Excel bez tajemnic. Zdobądź wiedzę z Cognity i Helion!

4. Imienne Bony Podarunkowe do realizacji w księgarni Helion w kwocie 50 zł, uczestnicy otrzymują po ukończonym szkoleniu w formie Kodu bonu podarunkowego oraz numeru PIN. Regulamin realizacji Bonów Podarunkowych znajduje się na stronie http://helion.pl/regulamin_bony_podarunkowe_wirtualna_kasa.phtml

5. Aby aktywować bon Uczestnik musi założyć konto w serwisie Helion.pl, a następnie aktywować Bon Podarunkowy na swoim koncie podając otrzymany od Cognity Kod bonu oraz numer PIN. 

6. Zgodnie z regulaminem księgarni internetowej Helion - Bony Podarunkowe mają  określony termin ważności 6 miesięcy od daty aktywacji na koncie użytkownika oraz mają wartość netto. 

7. Bony można użyć w kilku zamówieniach.

8. Bonami Podarunkowymi można opłacić całe zamówienie lub jego część. 

9. Bon Podarunkowy nie jest wymienialny na gotówkę, nie można go zwrócić.

10. Uczestnik, który przystąpi do większej ilości szkoleń, po każdym szkoleniu otrzyma bon podarunkowy (W takim przypadku zgodnie z regulaminem serwisu helion.pl użytkownik może w jednym zamówieniu wykorzystać kilka bonów Podarunkowych). 

11. Jeśli szkolenie, na które zapisał się uczestnik, jest objęte akcją promocyjną, jednak się nie odbędzie, bon zostanie mu przekazany w trakcie kolejnego wyznaczonego przez organizatora terminu tego szkolenia. 

12. Wszystkie pytania dotyczące Akcji można kierować na adres mailowy: biuro@cognity.pl, z tytułem „Excel bez tajemnic". 

13. Cognity zastrzega sobie prawo do zmiany treści niniejszego regulaminu bez uprzedzenia.

14. Cognity nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne kwestie sporne powstałe z przyczyn leżących po stronie osób trzecich.

Wybrani Klienci:

Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.
Więcej informacji o plikach cookies znajdziesz tutaj
Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie wyświetlała się ponownie
Cognity.pl