GWARANTOWANE TERMINY
Jesteś tutaj: strona głównapomiędzy namiFestiwal Sacrum Profanum w Krakowie

Festiwal Sacrum Profanum w Krakowie


Kategoria: Wydarzenia w Krakowie
15Sep

W Krakowie wrzesień to miesiąc równie pracowity jak w Cognity. Już od wczoraj w Krakowie gości Festiwal Sacrum Profanum. Wstępy artystów w ramach krakowskiego festiwalu potrwają do 20 września i będą obywać się na Kazimierzu (Muzeum inżynierii Miejskiej), w Nowej Hucie (Teatr Łaźnia Nowa) oraz Forum Przestrzenie.


Na 12. edycji Festiwalu wystąpią m.in. London Sinfonietta, Alarm Will Sound, Bang on a Can All-Stars, Autechre, Battles, Hudson Mohawke i LFO. Nie zabraknie też polskich wykonawców takich jak: Piotr Orzechowski czy Chór Polskiego Radia.


Bilety na koncerty można zakupić w punktach sprzedaży Infokraków, stacjonarnych punktach Eventim oraz namiocie festiwalowym na Rynku Głównym, a także na barze w Forum Przestrzenie. Program wydarzenia dostępny TUTAJ.


Do udziału w Festiwali Sacrum Profanum zaprasza Krakowskiej biuro Festiwalowe wraz z Dyrektorem Artystycznym festiwalu Filipem Borkowiczem oraz Cognity.


Tym z Państwa, którzy wybierają się na wieczorne koncerty Festiwalu Sacrum Profanum w godzinach poranno-południowych polecamy kursy w Cognity. Więcej informacji o naszych szkoleniach w zakładce SZKOLENIA

Wybrani Klienci:

Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.
Więcej informacji o plikach cookies znajdziesz tutaj
Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie wyświetlała się ponownie
Cognity.pl