GWARANTOWANE TERMINY
Jesteś tutaj: strona głównapomiędzy nami
MENU
VOUCHER na szkolenia 2022
Kategoria: Akcje Cognity, Promocje, Wokół Cognity
6Dec

Kup voucher do końca 2021 roku i zapewnij sobie lub swoim pracownikom praktyczne szkolenia! Kurs zrealizujesz w kolejnym roku, a w tym dobrze wykorzystasz budżet. Dzięki voucherowi zadbasz o rozwój umiejętności pracowników, który będzie miał wpływ do zwiększenia motywacji, a dzięki temu szybszej, sprawniejszej, a także efektywniejszej pracy. Voucher może być również praktycznym świątecznym lub noworocznym prezentem dla pracowników.

Czytaj całość
Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla mikro, małych i średnich firm
Kategoria: Wokół Cognity
5Feb

Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla mikro, małych i średnich firm.

Czytaj całość
Jakie kursy warto zrobić w 2022?
Kategoria: Rozwijamy się, Wokół Cognity
4Feb

Poprzedni rok przyniósł wiele zmian na rynku pracy. Warto śledzić trendy i ciągle poszerzać swoje kompetencje, a także zdobywać nowe umiejętności. Jakie kursy będą opłacalne w 2022 roku? Poniżej przedstawiamy, które zawody w pracy biurowej są pożądane przez pracodawców i kto będzie cieszył się głównym zainteresowaniem rekruterów. Już teraz warto zapewnić sobie wysoką pozycję i podjąć odpowiednie kroki, aby zdobyć przewagę nad konkurentami w rekrutacji.

Czytaj całość
Rok 2020, czyli Cognity w liczbach
Kategoria: Rozwijamy się, Wokół Cognity, Akcje Cognity
18Jan

Zanim podejmiemy kolejne wyzwania w Nowym Roku, chcemy podsumować miniony okres. Poniżej przedstawiamy informacje, co udało nam się zrealizować w 2020 roku – ile projektów szkoleniowych zrealizowaliśmy, ile tematów dydaktycznych dodaliśmy do naszej oferty oraz jakie zmiany przyniósł nam ubiegły rok. Minęło 9 lat odkąd pojawiliśmy się na rynku szkoleniowym i z każdym kolejnym dniem pracujemy nad dalszym rozwojem. Wszystko dlatego, aby zadowalać i wychodzić naprzeciwko oczekiwaniom naszych klientów.

Czytaj całość
Nowości w ofercie szkoleniowej 2020
Kategoria: Akcje Cognity, Rozwijamy się, Wokół Cognity
29Dec

Rok 2020 przyniósł dużo zmian na rynku pracy. Większość spraw firmowych przeniosła się do świata online i pracy zdalnej. W związku z zapotrzebowaniem rynku ciągle przygotowujemy kolejne tematy szkoleń poszerzając swoją ofertę kursów. Proponujemy uczestnictwo w innowacyjnych zajęciach zarówno z obsługi przydatnych programów komputerowych, jak i umiejętności miękkich. Nowością w 2020 roku są warsztaty online na żywo z trenerem. Nasze kursy oparte są na rzeczowych i praktycznych przykładach wykorzystania teoretycznej wiedzy. W ostatnim czasie wprowadziliśmy szereg szkoleń poruszających temat pracy w systemie zdalnym, w których proponujemy ciekawe rozwiązania dla efektywnego zarządzania zadaniami podczas home office. Uczymy również jak skutecznie prowadzić spotkania biznesowe przez internet.

Czytaj całość

Wybrani Klienci:

Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.
Więcej informacji o plikach cookies znajdziesz tutaj
Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie wyświetlała się ponownie
Cognity.pl