GWARANTOWANE TERMINY
Jesteś tutaj: strona głównaSzkolenie Eventowe | Szkolenia Outdoorowe Cognity
MENU

Szkolenia eventowe w Cognity

 

COGNITY możesz połączyć przyjemne z pożytecznym! Zapoznaj się z ofertą szkoleń eventowych dla firm. 

 

Jak to działa?

 Sprawdź co zapewniamy w ramach organizacji szkolenia eventowego i jakie korzyści daje taka forma kursu ⬇.

✔ Prześlij nam na adres e-mail zamkniete@cognity.pl (lub zadzwoń – nr w końcowej części wpisu) zapytanie o szkolenie eventowe z uwzględnieniem informacji o:

 • potrzebach szkoleniowych oraz oczekiwaniach względem szkolenia,
 • liczbie uczestników,
 • preferowanym terminie szkolenia,
 • preferowanym miejscu szkolenia.

✔ Poczekaj na informację zwrotną zawierającą pierwotną propozycję.

✔ Sprawdź naszą ofertę i wspólnie ustalmy dodatkowe szczegóły.

✔ Daj nam zielone światło na organizację szkolenia wyjazdowego.

 

Pamiętaj, że wycena, terminy i godziny szkoleń ustalane są indywidualnie, zgodnie z Twoimi preferencjami, na podstawie podesłanych do nas wytycznych oraz prowadzonych rozmów.

 

 

Co zapewniamy w ramach wyjazdu?

W ramach wyjazdu dydaktyczno-integracyjnego zapewniamy:

 • hotele o wysokim standardzie,
 • atrakcyjną lokalizację,
 • szkolenia biznesowe z naszej oferty o szerokim zakresie tematycznym,
 • kompleksowe materiały dydaktyczne,
 • wieczór integracyjny,
 • atrakcje outdorowe.

 

✔ Hotel

Proponujemy 2-3 dniowy pobyt wyselekcjonowanych hotelach, o co najmniej 3 gwiazdkowym standardzie. W ramach pobytu zapewniamy m.in. noclegi w pokojach 1 lub 2 – osobowych ze śniadaniem, przerwy kawowe, obiad serwowany w trakcie szkolenia oraz kolację z atrakcjami dla uczestników.

 

✔ Lokalizacja

Hotele zlokalizowane są w najpiękniejszych polskich miejscowościach, m.in. w Zakopanem, Brennie, Szczyrku, Dosłońcu. Te malownicze tereny południowej Polski* słyną z bogatego zaplecza turystycznego, noclegowego i gastronomicznego.

 

 Szkolenia

W ramach współpracy szkoleniowej proponujemy specjalistyczne kursy, nie tylko z zakresu MS Office, ale także innych programów wspomagających pracę w nowoczesnej organizacji, a nawet ochrony danych osobowych czy umiejętności miękkich. Szeroki wybór tematyczny** pozwoli dopasować materiał do Twoich preferencji, a Twoim pracownikom zdobyć wiedzę przydatną w późniejszych, codziennych zadaniach. 


W zakresie zaproponowanej usługi zapewniamy m.in. analizę i diagnozę indywidualnych potrzeb szkoleniowych, praktyczny kurs realizowany innowacyjną metodą „Learning by doing”, opiekę merytoryczną i organizacyjną podczas szkolenia, ewaluacje i raport poszkoleniowy, roczną opiekę poszkoleniową.

 

 Materiały dydaktyczne

Zapewniamy dostęp do przygotowanych materiałów dydaktycznych z omawianej na kursie tematyki. Każdy uczestnik otrzyma bezpłatny i nieograniczony czasowo dostęp do Strefy Wiedzy Cognity, gdzie będzie mógł korzystać z ćwiczeń i materiałów szkoleniowych w wersji elektronicznej, które pomogą utrwalić wiedzę zdobytą w trakcie szkolenia. Dodatkowo istnieje możliwość skorzystania (po zakończonym kursie) z merytorycznej pomocy trener.

 

 Wieczór integracyjny

Po całym dniu intensywnych zajęć przygotowana zostanie uroczysta kolacja integracyjna z atrakcjami dla uczestników. Pracownicy w klimatycznej restytucji będą mieli okazję do wymiany luźnych spostrzeżeń, nieformalnych rozmów i wspólnej, dobrej zabawy. 

 

 Atrakcje outdoorowe

W zależności od wybranego miejsca szkolenia eventowego, dostępne są zróżnicowane atrakcje o charakterze rozrywkowym i sportowym organizowane w terenie otwartym lub obiektach zamkniętych. Uatrakcyjnią one proces szkoleniowy oraz pomogą umocnić i usprawnić relacje w zespole.

 

Należą do nich, m.in. wycieczki, wieczory tematyczne, paintball, gry terenowe, spływy kajakowe, rajdy, ogniska, zabiegi SPA i wiele innych.***

 

 

Dlaczego warto?

Zyskujesz podwójnie!

Nasza propozycja to niebywały sposób m.in. na:

 • zdobycie wiedzy i umiejętności merytorycznych z interesującego Ciebie i Twoich pracowników zakresu tematycznego,
 • integrację zespołu, działu, departamentu mogącą przyczynić się do poprawy komunikacji wewnętrznej w firmie/instytucji,
 • wzmocnienie postaw kreatywnych, przedsiębiorczych, proaktywnych i nowatorskich wśród pracowników firmy,
 • wzmocnienie identyfikacji pracowników z firmą,
 • podziękowanie pracownikom za zaangażowanie i oddanie pracy,
 • zmotywowanie pracowników do jeszcze lepszego wykonywania swoich obowiązków,
 • wspólne spędzenie czasu poza biurem,
 • dobrą zabawę,
 • satysfakcję pracowników.

 

Zaprezentowana oferta jest świetną okazją do zdobycia nowej wiedzy i umocnienia relacji interpersonalnych, które sprzyjają efektywniejszej pracy. Mamy nadzieję, że pomysł zyska akceptację i pozwoli nawiązać satysfakcjonującą współpracę. Chętnie zajmiemy się kompleksową organizacją oraz obsługą szkoleń.

 

W razie jakichkolwiek pytań, wątpliwości – prosimy o kontakt.  

 

* Na zlecenie Klienta szkolenia tego rodzaju możemy zrealizować na terenie całego kraju.

**Lista szkoleń znajduje się tutaj – jeśli w dostępnych kursach nie znalazłeś obszaru, który Cię interesuje, powiadom naszych konsultantów – sprawdzimy, czy możemy przygotować takie szkolenie.

***W  ramach proponowanej usługi zakres atrakcji outdoorowych dopasowujemy do indywidualnych oczekiwań Klienta. 


Pozostałe rodzaje szkoleń
 

Mamy świadomość indywidualnych potrzeb doskonalenia kompetencji pracowników. W związku z tym, przygotowaliśmy kilka możliwość zdobycia wiedzy i podniesienia kwalifikacji. W Cognity dostępne jest 5 typów szkoleń do wyboru: 

✔ Szkolenia online – wszystkie kursy z naszej oferty realizujemy również w formie warsztatów online na żywo z trenerem. Prowadzący, w czasie rzeczywistym, tłumaczy zagadnienia oraz odpowiada na pytania uczestników. Dostępne szkolenia prowadzone w tej formie znajdują się tutaj.

 

Szkolenia otwarte – to kursy, które odbywają się według przedstawionych na naszej stronie terminów i omawiają zagadnienia opisane w poszczególnych programach. Są skierowane do wszystkich. Dostępne szkolenia z tego obszaru znajdują się tutaj.

 

Szkolenia zamknięte – oferta skierowana jest w szczególności do firm, które chciałyby zorganizować szkolenie tylko dla swoich pracowników (we własnym gronie, bez udziału osób zewnętrznych) w wyznaczonym przez siebie terminie i na podstawie programu przygotowanego dla szkoleń otwartych. Szczegóły dotyczące tej opcji znajdują się tutaj.

 

Szkolenia dedykowane – są rozszerzonym pakietem szkoleń zamkniętych. Skierowane są do osób/firm, które chcą, aby program kursu był spersonalizowany, w 100% dopasowany do wymagań i potrzeb uczestników. Szczegóły dotyczące tej opcji znajdują się tutaj.

 

✔ Szkolenia eventowe – są realizowane w najpiękniejszych miejscach Polski i trwają 2-3 dni, w zależności od upodobań zamawiającego. Ta opcja oferuje kursy branżowe połączone z integracją uczestników. Zawiera także możliwość udziału w lokalnych atrakcjach turystycznych. Szczegóły znajdują się poniżej ⬇.

 

Co więcej, widząc potrzeby rynku i naszych klientów, oprócz standardowych sesji szkoleniowych proponujemy możliwość indywidualnego spotkania z wybranym trenerem w celu omówienia odrębnych problemów. W swojej pracy stawiamy na przełamywanie schematów i szukanie kreatywnych rozwiązań, dlatego oferujemy:

Konsultacje – dają możliwość spotkania z naszym trenerem w celu indywidualnego omówienia wybranych zagadnień. Po dodatkowe informacje zapraszamy tutaj

  

  Zadzwoń i dowiedz się, co możemy dla Ciebie zrobić.

  tel. 12 421 87 54, biuro@cognity.pl 

Wybrani Klienci:

Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.
Więcej informacji o plikach cookies znajdziesz tutaj
Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie wyświetlała się ponownie
Cognity.pl