GWARANTOWANE TERMINY
Jesteś tutaj: strona głównapomiędzy namiInnowacyjne szkolenia w Cognity

Innowacyjne szkolenia w Cognity


Kategoria: Rozwijamy się
24Oct

Cognity Szkolenia to nie tylko standardowe szkolenia z zakresu obsługi programów MS Office: Excel, PowerPoint, Word czy Acccess. Wychodząc naprzeciw potrzebą nowoczesnych organizacji przygotowaliśmy innowacyjne szkolenie informatyczne, prawne oraz takie, które łączą w sobie umiejętności miękkie z obsługa programów MS Office. 

Innowacyjne szkolenia informatyczne

W aktualnym rynku pracy nie wystarczy tylko pobieżna znajomość jednego z programów MS Office czy nawet pobieżna znajomość wszystkich. Współcześni pracodawcy wymagają znajomości programów pakietu biurowego w stopniu co najmniej średniozaawansowanych. 

Przeglądając ogłoszenia zamieszczane na popularnych portalach ogłoszeniowych można zauważyć, że firmy wymagają stosowania zaawansowanych narzędzi np. programu MS Excel takich jak np. Tabele Przestawne. Pracownicy legitymujący się certyfikatami potwierdzającymi takie umiejętności nie tylko mogą liczyć na lepsze i korzystniejsze oferty współpracy, ale także na uznanie w oczach pracodawcy, u którego już pracują. 

Biorąc pod uwagę to jak ważne jest używanie w Państwa pracy wielu programów MS Office oraz umiejętne stosowanie ich narzędzi przygotowaliśmy innowacyjny kurs Łączenie Danych Pomiędzy Programami pakietu MS Office.

Nie zapominamy również o tym, że nowoczesne systemy pracy dążą do jak największej optymalizacji i skrócenia czasu wykonywania poszczególnych, postarzających się zadań. Dlatego też oprócz standardowych kursów VBA proponujemy Państwu nowatorskie szkolenia z języka programowania Microsoftu, takie jak:

 

Znajomość języka VBA pozwoli jego użytkownikom na szybsze i efektywniejsze wykonywanie powierzonych działań, nawet tych najprostszych. Programy przedstawionych powyżej szkoleń zostały opracowane przez ekspertów Cognity.

Przygotowane kursy są autorskimi szkoleniami naszych trenerów, które pozwolą nabyć umiejętności i wiedze nie dostępnych na dotychczasowym runku szkoleń informatycznych. 

Wyjdź ponad program: jak łączyć umiejętności miękkie z obsługą programów MS Office

Gdy znamy już obsługę programów MS Office warto dowiedzieć się jak te kompetencje połączyć z umiejętnościami miękkimi takimi jak zarządzanie czasem czy też prowadzenie profesjonalnej prezentacji.  

Cognity Szkolenia w tym celu przygotowało szereg nowatorskich szkoleń, które za pomocą ciekawych ćwiczeń pokażą jak praktycznie zaimportować zastosowanie programów MS Outlook, MS Excel, MS PowerPoint do kompetencji miękkich wykorzystywanych w codziennej pracy. 

Zainteresowanych tą wiedza zapraszamy na:

Prawo innowacji 

Prawo własności intelektualnej to gałąź prawa dopiero rozwijająca się w Polsce. Jej rozwój jednak jest prężnych. Ta dziedzina prawa to wyjątkowa gałąź przepisów prawa, ich istnienie nie może zignorować żaden przedsiębiorca, również ten, który działa w obszarze IT.

W związku z tym w przygotowanej ofercie szkoleń innowacyjnych nie zapomnieliśmy również o kursach z tematyki prawnej. Oprócz standardowych szkoleń z Ochrony Danych Osobowych oraz kursów z prawa e-commerce – mówiących o nowych zmianach prawnych w tym zakresie przygotowaliśmy kurs Prawo własności intelektualnej w IT

 

Zapraszamy również do zapoznania się z naszymi pozostałymi szkoleniami:

 

Aktualny harmonogram szkoleń dostepny TUTAJ

Wybrani Klienci:

Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.
Więcej informacji o plikach cookies znajdziesz tutaj
Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie wyświetlała się ponownie
Cognity.pl