GWARANTOWANE TERMINY
Jesteś tutaj: strona głównaPoradnik jak trafić do sali szkoleniowej w Krakowie

Poradnik jak trafić do sali szkoleniowej w Krakowie

Przygotowaliśmy  krótki  poradnik-instrukcję,  który  pomoże  Wam  dotrzeć  do  sali  szkoleniowej  EduProfit 
w Krakowie bez komplikacji.

Zakładamy, że na kurs kierować się będziecie z Dworca Głównego w Krakowie. Aby dostać się do Centrum Szkoleniowego macie trzy możliwości: 

  • SAMOCHÓD

  • TAKSÓWKA

  • KOMUNIKACJA MIEJSKA:

    • tramwaj (linia nr 17, 52)
    • autobus (linia nr 194 - nie przejeżdża przez Dworzec Główny)

 

 

SAMOCHÓD

Jeśli wybieracie się do nas swoim samochodem wystarczy, że w nawigacji wpiszecie adres Centrum Szkoleniowego EduProfit (ul. Chmieleniec 39, 30-962 Kraków). Aby znalezienie miejsca parkingowego było łatwiejsze, sprawdźcie mapę poniżej.


Na zielono zostały zaznaczone obszary w bezpośrednim sąsiedztwie Centrum Szkoleniowego, gdzie znajdują się bezpłatne miejsca parkingowe. Pojazd można pozostawić po obu stronach ulicy (PROSIMY ZWRACAĆ UWAGĘ NA ZNAKI DROGOWE).

 

 

TAKSÓWKA

Najbardziej wygodnym sposobem dojazdu z Dwarca Głównego do sali szkoleniowej jest skorzystanie z usług firm taksówkarskich. Praktycznie z każdej strony dworca znajdziecie taką opcję transportu. Możecie także skorzystać z internetu, by znaleść interesującego Was przewoźnika (np. iCar, myTaxi, czy Uber) i zamówić przyjazd pojazdu we wskazane miejsce. Następnie wystarczy tylko podać adres (ul. Chmieleniec 39, 30-962 Kraków) i czekać na dotarcie do celu.

 

 

KOMUNIKACJA MIEJSKA

Wszystkim, którzy chcieliby przy okazji zrobić sobie wycieczkę przez Kraków, prezentujemy jak dotrzeć do nas korzystając z transportu miejskiego. Przede wszystkim, poruszając się po Krakowie autobusami i tramwajami warto korzystać z aplikacji jakdojade. Jest dostępna zarówno w wersji dla przeglądarek https://jakdojade.pl/krakow, jak i jako aplikacja na telefony z systemem Android oraz iOS. Wystarczy znać nazwy przystanku początkowego oraz docelowego.

 

Opcja 1 – tramwaj

  • linia numer 52

przystanek początkowy: Dworzec Główny
przystanek docelowy: Chmieleniec

Przystanek Dworzec Główny znajduje się przy ulicy Lubicz – tuż przy skrzyżowaniu ulic: Pawiej, Lubicz, Westerplatte i Basztowej. Aby tam dotrzeć należy kierować się do wyjścia na ulicę Pawią, zgodnie z drogowskazami umieszczonymi w hali dworca, a po zobaczeniu wyjścia skręcić w lewo. Na końcu korytarza zobaczycie sklep Empik. Tutaj należy wyjść piętro wyżej i będziecie tuż przed wyjściem, które Was interesuje. Stamtąd, idąc prosto przez około minutę, dojdziecie do odpowiedniego przystanku.

W trakcie podróży tramwajem możecie podziwiać krakowską architekturę i sposób zagospodarowania miasta. Gdy na tablicy pojawi się nazwa przystanku "Chmieleniec" należy opuścić pojazd a następnie... 

 

➡przejść przez ulicę Michała Bobrzyńskiego,
➡skierować się prosto, na ul. Chmieleniec, 

➡iść wzdłuż drogi, około 300 metrów,
➡wejść do budynku, w którym znajduje się Centrum Szkoleniowe!

 

 

 

  • linia numer 17

przystanek początkowy: Dworzec Główny Tunel
przystanek docelowy: Chmieleniec

Wejścia do tunelu są dwa. Pierwsze znajduje się na zewnątrz. Należy pójść według znaków wskazujących drogę do dworca autobusowego. Gdy wyjdziecie na powietrze, po waszej prawej stronie będzie zejście do tunelu. Będzie oznaczone. Polecamy z niego skorzystać jeśli podróżowaliście autobusem lub Wasz pociąg kończył bieg na peronach od 3 wzwyż.

 

                         

 Wejście 1                                                                                                           Wejście 2

 

Jeśli natomiast wysiedliście z pociągu na którymś z pierwszych peronów, polecamy udać się w kierunku WYJŚCIA wskazanego przez znak. Kiedy miniecie już tablicę informacyjną oraz charakterystyczny globus, bądźcie czujni. Tuż przed przejściem na część Galerii Krakowskiej, po lewej stronie zobaczycie ruchome schody. Prowadzą one do tunelu, a tam znajduje się przystanek tramwajowy.

 

Podróż tramwajem potrwa kilkanaście minut, w trakcie których możecie podziwiać krakowską architekturę. Gdy na tablicy pojawi się nazwa przystanku "Chmieleniec" czas opuścić pojazd i... 

 

➡przejść przez ulicę Michała Bobrzyńskiego,
➡skierować się prosto, na ul. Chmieleniec, 

➡iść wzdłuż drogi, około 300 metrów,
➡wejść do budynku, w którym znajduje się Centrum Szkoleniowe!

 

 

 

 

 

Do Centrum Szkoleniowego EduProfit można dostać się także linią tramwajową nr 11 oraz 18 - jednak ich trasa przejazdu nie znajduje się w okolicy dworca. Aby sprawdzić dokładny przebieg trasy tych lini polecamy skorzystać ze strony lub aplikacji Jak dojadę, o której wspominaliśmy wcześniej.

 

 

Opcja 2 – autobus

  • linia numer 194

Do Centrum Szkoleniowego EduProfit można dostać się także linią autobusową nr 194 - jej trasa przejazdu nie znajduje się w okolicy dworca. Dlatego, jeśli podróżujecie z innych miejsca Krakowa, polecamy polecamy skorzystać ze strony lub aplikacji Jak dojadę, o której wspominaliśmy wcześniej, aby sprawdzić dokładny przebieg trasy autobusu nr 194.

 


Mamy nadzieję, że nasz instruktaż jest zrozumiały i przejrzysty. Gdyby jednak było inaczej, nie wahajcie się z nami kontaktować i pytać.

 

Zachęcamy też do lektury tekstu, w którym przedstawiamy najważniejsze i najpiękniejsze miejsca, które warto odwiedzić przy okazji wizyty w Krakowie ➡ Kraków z Cognity.

 

 

Zadzwoń i dowiedz się, co możemy dla Ciebie zrobić.

  tel. 12 421 87 54, biuro@cognity.pl 

Wybrani Klienci:

Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.
Więcej informacji o plikach cookies znajdziesz tutaj
Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie wyświetlała się ponownie
Cognity.pl