GWARANTOWANE TERMINY
Jesteś tutaj: strona głównastrefa wiedzyJak założyć konto w Prezi?
MENU

Jak założyć konto w Prezi?


Kategoria: Kompetencje miękkie w pracy, Kurs PowerPoint
7Apr

Aplikacja Prezi to coraz popularniejsza aplikacja do tworzenia nowoczesnych, innowacyjnych oraz prekursorskich prezentacji multimedialnych. Z tej niepozornej aplikacji chcą korzystać wszyscy od studentów po przedstawicieli firm po prezesów wielkich koncernów prezentujących strategiczne dane. 

Prezi nowatorskie podejście do prezentacji

Prezi to nowatorskie podejście do prezentacji. Przywykliśmy do liniowego modelu pokazów - slajd po slajdzie. Prezi oferuje model nieliniowy i znakomicie nadaje się do niebanalnego przedstawiania danych, idei i pomysłów (burza mózgów), procesów bądź tworzenia mapy myśli. Wspomaga pracę zespołową, niezastąpioną w procesie edukacyjnym na każdym poziomie. 

Chesz wiecej informacji na ten temat?

  Zapraszamy na szkolenie Tworzenie prezentacji w Prezi!

<Szczegóły>

Jak korzytać z Prezi?

Aby korzystać z Prezi wystarczy mieć konto założone na www.prezi.com oraz w bezpłatnej wersji podstawowej, dostęp do Internetu. (wersje komercyjne mają opcję desktopową).

Obsługa strony aplikacji Prezi jest w języku angielskim, ale osoby bez zdolności poligloty nie powinny się przerażać – nie taki diabeł straszy jak go malują. Aby budować prezentację w Prezi wystarczy znajomość podstawowych zwrotów w języku Szekspira. 

Prezi w praktyce 

W poniższych przykładach pokazujemy instrukcję zakładania konta na Prezi za pomocą… prezentacji wykonanych w tym programie. Treść ta sama, ale sposób przekazania inny! Zobacz sam i poznaj możliwości tworzenia nowoczesnych, kreatywnych prezentacji.

Autorem prezentacji jest trener i ekspert Cognity Pani Barbara Skowrońska. Wybrani Klienci:

Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.
Więcej informacji o plikach cookies znajdziesz tutaj
Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie wyświetlała się ponownie
Cognity.pl