GWARANTOWANE TERMINY
Jesteś tutaj: strona głównapomiędzy namiKonkurs w Cognity - wygraj książkę

Konkurs w Cognity - wygraj książkę


Kategoria: Konkursy
16Jul

Zapraszamy do udziału w nowym konkursie w Cognity i wykraj książkę o tajnikach pracy w MS Excel. 

 

Aby zdobyć książkę należy przesłać odpowiedź na pytanie: Jak wykorzystujesz program MS Excel w swojej pracy?


Odpowiedzi (zawierające imię, nazwisko, adres i telefon kontaktowy) prosimy przesyłać do 24 lipca, na adres: biuro@cognity.pl. W temacie maila prosimy wpisać: KONKURS.

 

Nagrodą w konkurskie jest książka Bartosza Gajdy "Excel 2010. Pierwsza pomoc".

 

Excel podręcznik

Program MS Excel uznawany jest za jednen z   najlepszych i najpopularniejszych programów koputerowyc, które posiadają arkus kalkulacyjny. Program ten znany jest prawdopodobnie wszystkim uczniom, studentom, nauczycielom, inżynierom i naukowcom. Używa go też zdecydowana większość księgowych i rachmistrzów codziennie zmagajacych się z długimi kolumnami liczb i tworzących rozmaite zestawienia. Dla wielu, obsługa programu MS Excel jest prawdziwą drogę przez mękę, bo nie wiedzą, jak właściwie korzystać z narzędzi ofiarowanych przez aplikację.

Każdy kto nie chcesz należeć do tej grupy i pragnie  świadomie wykorzystywać potencjał Excela 2010 powinien sięgnąć po książkę "Excel 2010. Pierwsza pomoc". Jest to zbiór doskonały, kompetentnych i zwięzłych porad, za pomocą których szybko i bez kłopotów opanujesz podstawy używania arkusza, a także zdobędziesz praktyczne umiejętności przydające się w codziennej pracy z tym programem. Książka ta to tównież niezbędna pomocą, jeżeli chcesz pogłębić swoją wiedze lub przypomnieć sobie konkretne zagadnienia.
 

 

Nagrody czekają na autora najciekawszej odpowiedzi oraz na pierwszą osobę, która nadeśle odpowiedź. 

O wygranej laureaci zostaną poinformowani indywidualnie.


Jeżeli są Państwo zainteresowani udziałem w naszych innych konkursach zapraszamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku, gdzie publikujemy informację o aktualnych konkursach. 

Wybrani Klienci:

Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.
Więcej informacji o plikach cookies znajdziesz tutaj
Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie wyświetlała się ponownie
Cognity.pl