GWARANTOWANE TERMINY
Jesteś tutaj: strona głównaKurs Excel Łódź
MENU

Kurs Excel Łódź

Dzięki uczestnictwu w kursie Excel dowiesz się

jak przekształcać zbiory danych w przydatne

informacje, nauczysz się korzystać z funkcji

i narzędzi programu MS Excel.

Zapraszamy na kurs Excel w Łodzi!

SzkoleniaTerminCena
Kurs Excel Podstawowy
Kurs Excel Od Podstaw
Kurs Excel Średniozaawansowany
Kurs Excel Średniozaawansowany z wprowadzeniem do tabel przestawnych i makr
Kurs Excel Tabele Przestawne
Kurs Zoptymalizuj pracę w Excelu - porady i triki.
Kurs Zwiększ wydajność pracy - makra, OCR, skróty, automatyzacja.
Kurs Excel Zaawansowany
Kurs Excel Przekrojowy Podstawowy
Kurs Praca z danymi ze źródeł zewnętrznych. Import, analiza, raportowanie.
Kurs Excel w Analizach Danych
Kurs Excel Przekrojowy Zaawansowany
Kurs Excel Poziom Ekspercki

Decydując się na Kurs Excel w Łodzi w Cognity zdobywasz okazję na:

Analizę potrzeb szkoleniowych

Szkolenie Excel zostanie poprzedzone sprawdzeniem Twoich aktualnych umiejętności oraz oczekiwań jakie wiążesz z szkoleniem. Zapewni to jak najbardziej trafne dopasowanie przebiegu kursu do Twoich możliwości. Pozwoli również zdefiniować najbardziej istotne, spersonalizowane dla Ciebie, elementy szkolenia.

Wykwalifikowani trenerzy

Pracownicy Cognity to fachowcy, którzy nie tylko posiadają długie praktyczne doświadczenie, ale także ciągle podnoszą swoje kwalifikacje, aby nieprzerwanie odpowiadać na potrzeby szkoleniowe.

Materiały ze szkolenia Excel

Każdy uczestnik otrzyma specjalny podręcznik opisujący szczegółowo zagadnienia przedstawione na szkoleniu. Poza tym otrzymasz nielimitowany dostęp do materiałów w formie elektronicznej przez Strefę Wiedzy. Ćwiczenia, które tam znajdziesz pozwolą Ci utrwalić wiedzę nabytą w trakcie trwania szkolenia.

Metody wykorzystywane w trakcie kursów MS Excel

Metody szkoleniowe są dostosowywane w sposób dopasowany do Twoich umiejętności. Istnieje możliwość pracy wykorzystującej Twoje pliki wystarczy, że prześlesz je wcześniej, a instruktor przygotuje dla Ciebie ćwiczenia w oparciu o nie. Metodami najczęściej stosowanymi w trakcie szkolenia są: praca z komputem, praca indywidualna z trenerem, prezentacja czy mini wykład.

Opieka po szkoleniu

Efekty kursu możesz utrwalić dzięki opiece poszkoleniowej. Gdyby w trakcie roku po zakończeniu kursu pojawiły się jakieś pytania związane z punktami poruszanymi na szkoleniu masz możliwość skontaktować się z trenerem, który chętnie Ci pomoże.

Certyfikat

Na zakończenie szkolenia otrzymasz certyfikat potwierdzający zdobycie umiejętności. Zaświadczenie takie zawiera numer wpisu do instytucji szkoleniowych, co potwierdza, że szkolenie zostało przeprowadzone przez profesjonalną firmę. Na odwrocie zaświadczenia przedstawiony jest także program kursu. Jeżeli chcesz, możemy wystawić dla Ciebie certyfikat w języku angielskim.

Grupy na szkoleniach Excel

Nasze szkolenia odbywają się w niedużych, maksymalnie 10-osobowych grupach. Pozwala to trenerowi poświęcenie każdemu uczestnikowi odpowiedniej ilości czasu i odpowiedzenie na pojedyncze pytania.

Dodatkowa godzina w prezencie

Będąc uczestnikiem naszego kursu możesz liczyć na specjalny prezent. Każdego dnia szkolenia możesz wykorzystać dodatkową godzinę, w czasie której będziesz mógł porozmawiać o interesujących cię zagadanieniach z trenerem. W ten sposób bezpośrednio wpływasz ma proces szkoleniowy.

Kursy w formie zamkniętej

Każdy oferowany przez nas kurs możemy przeprowadzić dla Ciebie w formie zamkniętej. Wybierając ma szkolenie zamknięte wpływasz zarówno na czas i miejsce szkolenia, jak również na dopasowanie programu do swoich potrzeb.

 

Sprawdź proces organizacji szkolenia zamknietego.

 

 

Zapraszamy! 

 

  Zadzwoń i dowiedz się, co możemy dla Ciebie zrobić.

  tel. 12 421 87 54, lodz@cognity.pl 

Wybrani Klienci:

Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.
Więcej informacji o plikach cookies znajdziesz tutaj
Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie wyœwietlała się ponownie
Cognity.pl