GWARANTOWANE TERMINY
Jesteś tutaj: strona głównastrefa wiedzy
MENU

Strefa Wiedzy: Kurs Photoshop


Szybkie triki w Adobe Photoshop
Kategoria: Kurs Photoshop
30Apr

Uczysz się obsługi programu Adobe Photoshop? Może już korzystasz z niego na co dzień? Warto ułatwiać i przyspieszać swoją pracę. Przedstawiamy kilka praktycznych trików, które przydadzą się każdemu – bez względu na poziom umiejętności.

Czytaj całość
Schematy kolorystyczne. Jak dobrać odpowiednie kolory?
Kategoria: Kurs Photoshop, Prezentacja danych, Kurs PowerPoint
22Oct

Kolor jest jednym z czynników, który wpływa na dobry lub zły odbiór strony internetowej. Projektant nie ma łatwego zadania. Wiedza na temat kolorów jest ważna by odpowiednio dobrać kolorystykę do tematyki i ogólnego gustu odbiorców. Inaczej będzie wyglądać strona dla wielbicieli metalu i strona przedszkola na osiedlu rodzinnym. W tym celu należy dobrze poznać schematy oparte na kole barw.

Czytaj całość
Praca na warstwach w Adobe Photoshop
Kategoria: Kurs Photoshop
9Jul

Praca na warstwach jest podstawowym zadaniem w programie Adobe Photoshop. Warstwy możemy porównać do arkuszy przezroczystych folii ułożonych w stosy. Porównanie to jest o tyle trafne, że przez przezroczyste obszary danej warstwy możemy zobaczyć elementy poprzedniej. Rola warstw w programie Photoshop jest niezwykle ważna; umożliwiają one m.in. podział obraz na kilka elementów, co pozwala na ergonomiczną pracę w tym programie.

Czytaj całość
Usuwanie tła ze zdjęcia w programie Adobe Photoshop
Kategoria: Kurs Photoshop
9Jul

W poniższym artykule zapoznamy naszych czytelników, w jaki sposób usunąć tło ze zdjęcia lub obrazka przy pomocy programu Adobe Photoshop.

Czytaj całość

Wybrani Klienci:

Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.
Więcej informacji o plikach cookies znajdziesz tutaj
Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie wyświetlała się ponownie
Cognity.pl