GWARANTOWANE TERMINY
Jesteś tutaj: strona głównaKurs Project Kraków
MENU

Kurs Project Kraków

Kurs komputerowy Project umożliwia poznanie programu MS Project

na poziomie pozwalającym stworzyć oraz ustawić parametry

projektu. Dzięki warsztatom nauczysz się generowania raportów

z realizacji projektów oraz optymalizacji pracy.

Cognity Szkoła IT zaprasza na szkolenie Project w Krakowie.

 

 

 

Promocja – 50%*.

 

Kliknij poniżej "SZCZEGÓŁY" aby dowiedzieć się więcej o szkoleniach stacjonarnych oraz wykorzystaniu home office do rozwoju umiejętności podczas kursów online na żywo z trenerem.

 

*Oferta dotyczy wszystkich szkoleń realizowanych w trybie stacjonarnym oraz warsztatów online na żywo z trenerem. Promocja jest ograniczona czasowo – sprawdź szczegóły na podstronie konkretnego kursu lub zapytaj naszych konsultantów.

SzkoleniaTerminCena
Kurs Project podstawowy - specjalistyczne zarządzanie projektami
2021-10-25
2021-11-04
2427 zł
2427 zł
Kurs Project Zaawansowany
2021-10-21
2021-10-25
2021-11-04
2639 zł
2639 zł
2639 zł
Kurs Zarządzania projektami
2021-10-29
2021-11-05
2427 zł
2427 zł
Kurs Project - tworzenie harmonogramów
2021-10-25
2021-11-04
2427 zł
2427 zł
Kurs Project - nadzór i kontrola nad projektami
2021-10-21
2021-10-25
2021-11-04
2021-11-18
2427 zł
2427 zł
2427 zł
2427 zł

Kurs Project – czy warto?

Każdy, kto przynajmniej raz odpowiedzialny był za kierowanie projektem jest świadomy jak trudne jest to zadanie. Ilość zawieranych danych , liczne etapy projektu, które należy zaplanować z wyprzedzeniem czy konieczność udostępniania systematycznych raportów o naszym projekcie powoduje, że zdolność korzystania z Project z dodatkowego atutu staje się koniecznością dla każdego profesjonalisty.

 

Jak ten  kurs mi pomoże?

W zależności od tego, czy posiadasz już doświadczenie w użytkowaniu programu Ms Project możesz zdecydować się na właściwe szkolenie. Jeżeli nie znasz programu lub Twoja wiedza jest wyłącznie częściowa, zdecyduj się na zakres podstawowy. Nabierzesz praktycznych umiejętności takich jak tworzenie i ustawianie parametrów projektu czy dołączanie i ustawianie czasu trwania zadań. To z kolei pozwoli na dodawanie zasobów z dodatkowymi parametrami, a także na opracowanie i wydrukowanie raportu. Bez problemu wprowadzisz nową wiedzę w życie podczas codziennego zarządzania zadaniami czy kadrą pracowniczą. Jeśli znasz już podstawowe opcje programu Project i chciałbyś zyskać swobodę podczas poruszania się po programie, najlepszym wyborem będzie szkolenie w zakresie zaawansowanym. Po jego ukończeniu bez najmniejszego problemu zdefiniujesz projekt wraz z jego zasobami, celami i użytkownikami. Dowiesz się jak śledzić jego przebieg i oceniać oddziaływanie nanoszonych zmian, co pozwoli na tworzenie wieloaspektowych prognoz . Fundamentalną umiejętnością, którą poznasz na szkoleniu może okazać się możliwość koordynacji kilku projektów jednocześnie i wspomagania kalkulacji za pomocą programu Microsoft Excel.

 

Do czego mi się to przyda? 

Umiejętność obsługi programu Ms Project na poziomie co najmniej bardzo dobrym jest wymogiem niezbędnym żeby z sukcesem zarządzać złożonymi projektami. Jeżeli więc starasz się o stanowisko kierownicze w przedsiębiorstwie ta umiejętność może zadecydować o przyznaniu Ci wymarzonego awansu. W przypadku gdy zarządzanie projektami już jest Twoim obowiązkiem, z pewnością docenisz ogrom możliwości aplikacji Project, które pozwolą Ci zaoszczędzić mnóstwo bezcennego czasu oraz energii, która będzie mogła być zagospodarowana w inny sposób. Twoja wydajność wzrośnie, co bezpośrednio przełoży się na większą satysfakcję z pracy i rangę w przedsiębiorstwie. Zainwestuj w swój rozwój osobisty. Dobrze wiesz, że warto.

Wybrani Klienci:

Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.
Więcej informacji o plikach cookies znajdziesz tutaj
Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie wyświetlała się ponownie
Cognity.pl