GWARANTOWANE TERMINY
Jesteś tutaj: strona głównaKurs SharePoint Bielsko-Biała
MENU

Kurs SharePoint Bielsko-Biała

Kurs SharePoint pozwoli nabyć umiejętności związane z realizacją

celów biznesowych, tworzeniem stron internetowych oraz

współdzieleniem dokumentów firmowych.

Po zajęciach komputerowych w Szkole IT Cognity

będziesz skutecznie zarządzać dokumentami na platformie SharePoint

Zapraszamy na kurs SharePoint do Bielska-Białej.

50% zniżki*!

 

Efektywne warsztaty stacjonarne oraz kursy online na żywo z trenerem.

 

*Oferta dotyczy wszystkich szkoleń realizowanych w trybie stacjonarnym oraz warsztatów online na żywo z trenerem. Promocja jest ograniczona czasowo – sprawdź szczegóły na podstronie konkretnego kursu lub zapytaj naszych konsultantów.

SzkoleniaTerminCena
Kurs SharePoint - współpraca i zarządzanie dokumentami
2021-10-21
2021-10-25
2021-11-04
1772 zł
1866 zł
1866 zł
Kurs SharePoint dla Administratorów
2021-10-25
2021-11-04
2745 zł
2745 zł

Szkolenie SharePoint - czy warto?

Program Microsoft SharePoint jest nowoczesnym narzędziem służącym zarządzaniu informacjami w sieci. Szczególnie przydatny jest osobom, które operują na zróżnicowanych aplikacjach internetowych, a poza tym regularnie publikują i manipulują informacjami w sieci korporacyjnej. Dzięki niemu możliwe jest też zabezpieczenie plików oraz dokumentów przesyłanych między klientem a serwerem. Producenci dostarczają nam 3 wersje programu: Foundation (całkiem darmową), Standard i Enterprise. Znajdziemy go również do użycia w chmurze.

 

Po co mi ten kurs?

Nasz kurs adresowany jest specjalnie do osób, które są zainteresowane tym, jak funkcjonują dokumenty firmowe w Internecie, jak się z nimi obchodzić i jakie zasady stosować. Dowiesz się również jak efektywnie zarządzać stronami internetowymi i plikami dzięki MS SharePoint oraz jak złączyć jego funkcje z innymi programami pakietu Office.

Program kursu składa się z paru części, które wprowadzą Cię w tajniki funkcjonowania SharePointa. Poznasz podstawowe pojęcia związane z obsługą programu, dowiesz się jak administrować stronami WWW (np. jak je tworzyć, urozmaicać graficznie czy zapewniać bezpieczeństwo w Internecie),  jak łączyć działalność programu z Microsoft Outlok, Microsoft Excel i MS Access oraz poznasz pojęcie workflow (przepływów pracy).

 

Czy wykorzystam to w pracy?

Szkolenie to jest przeznaczone dla osób, które na co dzień operują na danych w Internecie oraz zajmują się przepływem danych między firmą a klientami. Zapewnimy Ci kompleksowe zaznajomienie się z głównymi funkcjami MS SharePoint, więc nie ma potrzeby znajomości programu wcześniej. Dodatkowo, rozwiniesz swoją wiedzę na temat innych narzędzi pakietu Office, co z pewnością przyda Ci się w pracy zawodowej. W społeczeństwie informatycznym każdy dodatkowy program, którego znajomością możesz się poszczycić – stanowi bezsporny atut.

 

Co będę z tego miał?

Dzięki szkoleniu zdobędziesz umiejętność tworzenia i zarządzania stronami Internetowymi oraz usprawnisz pracę z dokumentami i plikami w swojej firmie. Realizacja założonych celów biznesowych będzie dużo łatwiejsza, również dzięki połączeniu działalności MS SharePoint z innymi narzędziami Office.

Po zakończonym kursie otrzymasz od nas certyfikat, którym będziesz mógł się pochwalić przed pracodawcą. Sprawnie łączymy prezentowanie zagadnień teoretycznych z praktycznymi aspektami. Miła kadra zapewnia też miłą atmosferę. Zapraszamy więc serdecznie na nasze szkolenie!

Wybrani Klienci:

Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.
Więcej informacji o plikach cookies znajdziesz tutaj
Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie wyświetlała się ponownie
Cognity.pl