GWARANTOWANE TERMINY
Jesteś tutaj: strona głównaKurs SharePoint Łódź
MENU

Kurs SharePoint Łódź

Uczestnicząc w kursie Sharepoint dowiesz się jak efektywnie przechowywać i przekazywać

dane wewnątrz organizacji, tak aby usprawnić wymianę informacji. Po szkoleniu

MS SharePoint z łatwością będziesz tworzyć oraz zarządzać stronami internetowymi,

a także będziesz znać zasady współdzielenia dokumentów firmowych w sieci.

Szkoła IT Cognity zaprasza na kurs Sharepoint w Łodzi!

 

 

50% zniżki*!

 

Szkolenia online na żywo z trenerem oraz stacjonarne.

 

*Oferta dotyczy wszystkich szkoleń realizowanych w trybie stacjonarnym oraz warsztatów online na żywo z trenerem. Promocja jest ograniczona czasowo – sprawdź szczegóły na podstronie konkretnego kursu lub zapytaj naszych konsultantów.

SzkoleniaTerminCena
Kurs SharePoint - współpraca i zarządzanie dokumentami
2021-10-21
2021-10-25
2021-11-04
1772 zł
1866 zł
1866 zł
Kurs SharePoint dla Administratorów
2021-10-28
2021-11-04
2745 zł
2745 zł

Szkolenie SharePoint - czy warto?

Program Microsoft SharePoint jest nowoczesnym narzędziem służącym zarządzaniu danymi w sieci. Zwłaszcza potrzebny jest osobom, które operują na zróżnicowanych aplikacjach sieciowych, a poza tym na co dzień publikują i manipulują informacjami w sieci korporacyjnej. Dzięki niemu możliwe jest też zabezpieczenie plików oraz dokumentów wymienianych między klientem a serwerem. Producenci dostarczają nam 3 wersje programu: Foundation (całkiem darmową), Standard i Enterprise. Znajdziemy go również do użycia w chmurze.

 

Po co mi ten kurs?

Nasz kurs adresowany jest specjalnie do osób, które są zainteresowane tym, jak funkcjonują dokumenty firmowe w sieci, jak się z nimi obchodzić i jakie zasady stosować. Dowiesz się również jak skutecznie administrować stronami WWW i dokumentami dzięki MS SharePoint oraz jak połączyć jego funkcje z innymi programami pakietu MS Office.

Program kursu składa się z paru części, które wprowadzą Cię w tajniki działania Microsoft SharePoint. Poznasz główne pojęcia związane z obsługą programu, dowiesz się jak zarządzać stronami internetowymi (np. jak je tworzyć, urozmaicać graficznie czy zapewniać bezpieczeństwo w sieci),  jak łączyć funkcjonalność programu z Microsoft Outlok, Microsoft Excel i Microsoft Access oraz poznasz pojęcie workflow (przepływów pracy).

 

Czy wykorzystam to w pracy?

Szkolenie to jest przeznaczone dla osób, które regularnie pracują na danych w sieci oraz zajmują się przepływem danych między firmą a klientami. Zapewnimy Ci kompleksowe zaznajomienie się z głównymi funkcjami Microsoft SharePoint, więc nie ma potrzeby znajomości programu wcześniej. Dodatkowo, rozwiniesz swoją wiedzę na temat innych narzędzi pakietu Office, co z pewnością wykorzystasz w pracy zawodowej. W społeczeństwie informatycznym każdy dodatkowy program, którego znajomością możesz się poszczycić – stanowi bezsporny atut.

 

Co będę z tego miał?

Dzięki kursowi zdobędziesz umiejętność tworzenia i administrowania stronami Internetowymi oraz usprawnisz pracę z dokumentami i plikami w swojej firmie. Realizacja założonych celów biznesowych będzie dużo łatwiejsza, również dzięki zintegrowaniu działalności Microsoft SharePoint z innymi programami MS Office.

Po odbytym szkoleniu otrzymasz od nas certyfikat, którym będziesz mógł się poszczycić przed pracodawcą. Umiejętnie łączymy wykładanie zagadnień teoretycznych z praktycznymi aspektami. Miła kadra zapewnia też miłą atmosferę. Zapraszamy więc serdecznie na nasze szkolenie!

Wybrani Klienci:

Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.
Więcej informacji o plikach cookies znajdziesz tutaj
Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie wyświetlała się ponownie
Cognity.pl