GWARANTOWANE TERMINY
Jesteś tutaj: strona głównaKurs SharePoint Warszawa
MENU

Kurs SharePoint Warszawa

Na kursie Sharepoint będą omówione opcje udostępniania dokumentów, porządkowania

i przechowywania danych, w celu zwiększenia efektywność pracy zespołowej w organizacji.

Po szkoleniu zarządzania dokumentami SharePoint będziesz tworzyć i zarządzać stronami

internetowymi oraz poznasz zasady współdzielenia dokumentów firmowych.

Szkoła IT Cognity zaprasza na kurs Sharepoint w Warszawie!

 

 

 

Promocja! Szkolenia tańsze o 50%*!

 

Stacjonarne grupy oraz interaktywne warsztaty online na żywo z trenerem.

 

*Oferta dotyczy wszystkich szkoleń realizowanych w trybie stacjonarnym oraz warsztatów online na żywo z trenerem. Promocja jest ograniczona czasowo – sprawdź szczegóły na podstronie konkretnego kursu lub zapytaj naszych konsultantów.

SzkoleniaTerminCena
Kurs SharePoint - współpraca i zarządzanie dokumentami
2021-10-21
2021-10-25
2021-11-04
1772 zł
1866 zł
1866 zł
Kurs SharePoint dla Administratorów
2021-10-28
2021-11-04
2745 zł
2745 zł

Szkolenie SharePoint - czy warto?

Program Microsoft SharePoint jest innowacyjnym narzędziem służącym zarządzaniu informacjami w Internecie. Zwłaszcza przydatny jest osobom, które operują na zróżnicowanych aplikacjach sieciowych, a poza tym na co dzień publikują i manipulują informacjami w sieci firmowej. Dzięki niemu możliwe jest też zabezpieczenie plików oraz dokumentów wymienianych między klientem a serwerem. Producenci dostarczają nam 3 wersje programu: Foundation (całkiem darmową), Standard i Enterprise. Znajdziemy go również do wykorzystania w chmurze.

 

Po co mi ten kurs?

Nasze szkolenie adresowane jest głównie do osób, które są zainteresowane tym, jak funkcjonują dokumenty firmowe w Internecie, jak się z nimi obchodzić i jakie zasady stosować. Dowiesz się również jak efektywnie administrować stronami WWW i dokumentami dzięki Microsoft SharePoint oraz jak złączyć jego funkcje z innymi programami pakietu MS Office.

Program kursu składa się z paru modułów, które wprowadzą Cię do MS SharePoint. Poznasz główne pojęcia związane z obsługą programu, dowiesz się jak administrować stronami WWW (np. jak je tworzyć, wzbogacać graficznie czy zapewniać bezpieczeństwo w sieci),  jak łączyć funkcjonalność programu z MS Outlok, MS Excel i Microsoft Access oraz poznasz pojęcie workflow (przepływów pracy).

 

Czy wykorzystam to w pracy?

Kurs ten jest przeznaczony dla osób, które regularnie operują na danych w sieci oraz zajmują się przepływem danych między firmą a klientami. Zapewnimy Ci kompleksowe zaznajomienie się z głównymi funkcjami MS SharePoint, więc nie ma potrzeby znajomości programu wcześniej. Poza tym, wzbogacisz swoją wiedzę na temat innych narzędzi pakietu Office, co z pewnością wykorzystasz w pracy zawodowej. W społeczeństwie informatycznym każdy dodatkowy program, którego znajomością możesz się poszczycić – stanowi niezaprzeczalny atut.

 

Co będę z tego miał?

Dzięki kursowi zdobędziesz umiejętność tworzenia i zarządzania stronami Internetowymi oraz usprawnisz pracę z dokumentami i plikami w swojej firmie. Realizacja wykreowanych celów biznesowych będzie dużo prostsza, również dzięki zintegrowaniu działalności Microsoft SharePoint z innymi programami Office.

Po zakończonym szkoleniu dostaniesz od nas certyfikat, którym będziesz mógł się poszczycić przed pracodawcą. Umiejętnie łączymy prezentowanie zagadnień teoretycznych z praktycznymi elementami. sympatyczna kadra zapewnia też sympatyczną atmosferę. Zapraszamy więc serdecznie na nasz kurs!

Wybrani Klienci:

Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.
Więcej informacji o plikach cookies znajdziesz tutaj
Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie wyświetlała się ponownie
Cognity.pl