GWARANTOWANE TERMINY
Jesteś tutaj: strona głównaKurs SharePoint Wrocław
MENU

Kurs SharePoint Wrocław

Szkoła IT Cognity zaprasza do uczestnictwa w kursie SharPoint we Wrocławiu.

Na szkoleniu komputerowym Sharepoint dowiesz się jak tworzyć wydajną

organizację pracy zespołowej oraz jak za pomocą wbudowanych funkcji tworzyć

rozwiązania portalowe dla intranetu, ekstranetu i Internetu. Zajęcia komputerowe

nauczą Cię integrować działanie aplikacji SharePoint z MS Outlook i Access.

 

 

Obniżka 50%*!

 

Warsztaty online na żywo z trenerem oraz stacjonarne.

 

*Oferta dotyczy wszystkich szkoleń realizowanych w trybie stacjonarnym oraz warsztatów online na żywo z trenerem. Promocja jest ograniczona czasowo – sprawdź szczegóły na podstronie konkretnego kursu lub zapytaj naszych konsultantów.

SzkoleniaTerminCena
Kurs SharePoint - współpraca i zarządzanie dokumentami
2021-10-21
2021-10-25
2021-11-04
1772 zł
1866 zł
1866 zł
Kurs SharePoint dla Administratorów
2021-10-21
2021-10-25
2021-11-04
2745 zł
2745 zł
2745 zł

Szkolenie SharePoint - czy warto?

Program SharePoint jest innowacyjnym narzędziem służącym zarządzaniu danymi w sieci. Szczególnie potrzebny jest osobom, które operują na zróżnicowanych aplikacjach internetowych, a poza tym regularnie publikują i manipulują danymi w sieci firmowej. Dzięki niemu możliwe jest też zabezpieczenie plików oraz dokumentów wymienianych między klientem a serwerem. Producenci oferują nam 3 rodzaje programu: Foundation (całkiem darmową), Standard i Enterprise. Znajdziemy go również do wykorzystania w chmurze.

 

Po co mi to szkolenie?

Nasz kurs adresowany jest głównie do osób, które są zainteresowane tym, jak funkcjonują dokumenty firmowe w sieci, jak z nimi pracować i jakie zasady stosować. Dowiesz się również jak skutecznie zarządzać stronami WWW i dokumentami dzięki MS SharePoint oraz jak połączyć jego funkcje z innymi programami pakietu MS Office.

Program kursu składa się z paru części, które wprowadzą Cię w arkana działania MS SharePoint. Poznasz główne pojęcia związane z obsługą programu, dowiesz się jak zarządzać stronami WWW (np. jak je tworzyć, urozmaicać graficznie czy zapewniać bezpieczeństwo w sieci),  jak łączyć funkcjonalność programu z MS Outlok, Microsoft Excel i MS Access oraz poznasz pojęcie workflow (przepływów pracy).

 

Czy przyda mi się to w pracy?

Kurs ten jest przeznaczony dla osób, które na co dzień pracują na danych w sieci oraz zajmują się przepływem informacji między firmą a klientami. Zapewnimy Ci kompleksowe zaznajomienie się z najważniejszymi funkcjami MS SharePoint, więc nie ma potrzeby znajomości programu wcześniej. Poza tym, wzbogacisz swoją wiedzę na temat innych narzędzi pakietu Office, co z pewnością wykorzystasz w pracy zawodowej. W społeczeństwie informatycznym każdy dodatkowy program, którego znajomością możesz się poszczycić – stanowi niezaprzeczalny atut.

 

Co będę z tego miał?

Dzięki szkoleniu pozyskasz umiejętność tworzenia i administrowania stronami WWW oraz usprawnisz pracę z dokumentami i plikami w swojej firmie. Realizacja wykreowanych celów biznesowych będzie dużo prostsza, również dzięki zintegrowaniu działalności SharePointa z innymi programami Microsoft Office.

Po zakończonym szkoleniu dostaniesz od nas certyfikat, którym będziesz mógł się pochwalić przed pracodawcą. Umiejętnie łączymy prezentowanie zagadnień teoretycznych z praktycznymi aspektami. sympatyczna kadra zapewnia też miłą atmosferę. Zapraszamy więc serdecznie na nasz kurs!

Wybrani Klienci:

Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.
Więcej informacji o plikach cookies znajdziesz tutaj
Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie wyświetlała się ponownie
Cognity.pl