GWARANTOWANE TERMINY
Jesteś tutaj: strona głównaKurs VBA Katowice
MENU

Kurs VBA Katowice

Dzięki uczestnictwu w kursie VBA dowiesz się jak tworzyć

własne kreatory i dodatki. Poznasz jak wykorzystać dostępne

typy danych i zoptymalizować kod.

Zapraszamy na kurs vba w Katowicach!

SzkoleniaTerminCena
Kurs Makra w MS Excel
2017-07-04
2017-08-08
990 zł
851 zł
Kurs VBA (Kurs Visual Basic for Applications) w Excelu Podstawowy
2017-07-01
2017-07-17
1308 zł
1308 zł
Kurs VBA (Kurs Visual Basic for Applications) w Excelu Zaawansowany
2017-07-06
2017-08-03
1500 zł
1500 zł
Kurs Formularze w VBA
2017-07-20
2017-08-03
1680 zł
1680 zł
Kurs VBA (Kurs Visual Basic for Applications) w Excelu Przekrojowy
2017-07-17
1908 zł
Kurs Podstawy VBA (Kurs Visual Basic for Applications) i formularze
2017-07-17
2280 zł
Kurs Analiza danych z wykorzystaniem VBA. Automatyzacja raportowania
2017-07-18
3120 zł

Wybierając kurs VBA w Katowicach w Cognity, zyskujesz:

 

Analizę potrzeb szkoleniowych

Każdy kurs VBA rozpoczyna się przeprowadzeniem ankiety, pozwalającej sprawdzić Twoją wiedzę oraz oczekiwania w stosunku do kursu. Jej wyniki pozwolą nam na jak najlepsze dopasowanie programu szkolenia do Twoich możliwości oraz wskażą na jakie aspekty należy zwrócić szczególna uwagę. 

 

Profesjonalną kadra trenerska

Wszyscy nasi trenerzy z zakresu VBA to wysokiej klasy specjaliści, posiadający duże doświadczenie   w pracy z programem Visual Basic.  Swoją wiedzę  zdobywali prowadzą szkolenia VBA w wielu instytucjach rządowych jak i prywatnych firmach.

 

Materiały ze szkoleń

Jako uczestnik naszego kursu VBA otrzymujesz od nas fachowo przygotowany podręcznik zawierający dokładny opis wszystkich zagadnień poruszanych na szkoleniu. Dodatkowo dostajesz od nas materiały w formie elektronicznej w postaci dostępu do Strefy Wiedzy. Tam znajdziesz opis „krok po kroku” wszystkich ćwiczeń wykonywanych na szkoleniu, co z pewnością ułatwi Ci zapamiętanie nowej wiedzy.

 

Metody nauczania na szkoleniu VBA

Każdy kurs VBA realizujemy w oparciu o metody szkoleniowe które w jak najwyższym stopniu dopasowane będą do możliwości kursantów. Na szkoleniu masz także możliwość pracować na własnych plikach szkoleniowych. Jeśli tylko wcześniej nam je dostarczysz trener specjalnie dla Ciebie przygotuje ćwiczenia, pozwalające na rozwiązywanie problematycznych zagadnień z zakresu obsługi programu Excel. Oczywistą rzeczą jest, że każdy uczy się inaczej dlatego metody pracy są zróżnicowane a najczęściej wykorzystywanymi są: praca z komputem, praca indywidualna z trenerem a także prezentacja czy mini wykład.

 

Opiekę po szkoleniu

Po zakończeniu kursu VBA masz prawo do tzw. „opieki poszkoleniowej”. Jest to bardzo przydatna kwestia. A mianowicie za jej sprawą masz możliwość kontaktu z naszym trenerem. Jeśli w pracy z VBA napotkasz problem którego sam nie będziesz w stanie rozwiązać możesz się zgłosić do naszego trenera z on z przyjemnością Ci pomoże. 

 

Grupy szkoleniowe

Wszystkie nasze szkolenia VBA realizowane są w niewielkich max. 10 osobowych grupach. Nieduża liczebność grupy podyktowana jest tym ab trener mógł wystarczającą ilość czasu poświęcić każdemu uczestnikowi.

 

Certyfikat

Na zakończenie kursu otrzymasz od nas certyfikat, potwierdzający zdobyta widzę.  Certyfikat zawiera m.in. nr wpisu do Rejestru Instytucji Szkoleniowych  a także program zrealizowanego szkolenia. Na Twoje życzenie certyfikat możemy przygotować również w języku angielskim.

 

Dodatkową godzinę

Każdego dnia szkolenia VBA otrzymujesz od nas prezent w postaci dodatkowej godziny, tym samym zyskujesz możliwość wpływu na proces szkoleniowy. Po konsultacji z trenerem możesz wybrać na jakie zagadnie ten dodatkowy czas przeznaczyć aby go w optymalny sposób wykorzystać. 

 

Kurs VBA jako szkolenie zamknięte

Chciałbyś zorganizować kurs VBA dla pracowników swojej firmy? Nie ma najmniejszego problemu każde szkolenie VBA możemy przygotować dla Ciebie w formie zamkniętej. Decydując się na kurs w takiej formie zyskujesz możliwość modyfikacji programu aby jak najlepiej dopasować go do sowich potrzeb a także czas i miejsce szkolenia.

 

Sprawdź proces organizacji szkolenia zamknietęgo.

 

 

Zapraszamy! 

 

  Zadzwoń i dowiedz się, co możemy dla Ciebie zrobić.

  tel. 12 421 87 54, katowice@cognity.pl 

Wybrani Klienci:

Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.
Więcej informacji o plikach cookies znajdziesz tutaj
Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie wyœwietlała się ponownie
Cognity.pl