GWARANTOWANE TERMINY
Jesteś tutaj: strona głównapomiędzy namiLetnie staże 🎓 w dziale marketingu Cognity

Letnie staże 🎓 w dziale marketingu Cognity


Kategoria: Wokół Cognity, Zespół Cognity
17Jul

W lipcu po raz pierwszy w Cognity organizujemy letnie staże w dziale marketingu. Rekrutacji na staż przyświecało hasło: „Dlaczego warto uczyć się przez całe życie?”. Zainteresowanie było ogromne, zgłosiło się wielu chętnych. Najbardziej spodobały nam się prace Magdaleny Kolasy i Kacpra Trocia.

Magdalena Kolasa jest studentką Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie na kierunku Gospodarka i Administracja Publiczna (specjalizacja Zarządzanie Zasobami Ludzkimi). Interesuje się event marketingiem oraz employer brandingiem. Uwielbia także zagraniczne podróże podczas, których ma możliwość poznać dany kraj, ludzi, kulturę i tradycję.

Kacper Troć jest studentem Ekonomii na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Jego największą pasją jest fotografia, której poświęca większość wolnego czasu, prowadzi również bloga związanego z tą tematyką. Poza tym interesuje się poznawaniem nowych kultur, oraz muzyką, a zamiłowanie do niej zrodziło dzięki ukończeniu Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Radzyniu Podlaskim. 

Kacper zrobił film: 


Magda napisała bajkę: 

Wybrani Klienci:

Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.
Więcej informacji o plikach cookies znajdziesz tutaj
Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie wyświetlała się ponownie
Cognity.pl