GWARANTOWANE TERMINY
Jesteś tutaj: strona głównastrefa wiedzy
MENU

Strefa Wiedzy: Literatura specjalistyczna


Automatyzacja pracy
Kategoria: Literatura specjalistyczna, Kurs Excel, Analiza danych
27Mar

Zwiększanie efektywności i optymalizacji pracy to tematy nierozerwalnie związane z prowadzeniem firmy. Podstawą staje się automatyzacja zadań i procesów. Dzięki profesjonalnym narzędziom, tworzonym specjalnie na potrzeby rozwiązywania konkretnych problemów, można rozwinąć swój biznes i wyprzedzić konkurencję.

Czytaj całość
Funkcje tekstowe w R
Kategoria: Analiza danych, Literatura specjalistyczna, Prezentacja danych
18Feb

R to język i środowisko doskonale sprawdzające się przy wizualizacji, statystycznej analizie oraz maszynowym przetwarzaniu danych. W poniższym artykule przedstawiamy przykładowe funkcje z pakietu stringr dla języka R, dzięki którym usprawnisz swoją pracę przy operacjach na tekście.

Czytaj całość
Czynniki rankingowe Google – pozycjonowanie domeny i strony internetowej
Kategoria: Kurs SEO, Literatura specjalistyczna
31Jan

Algorytm pozycjonujący Google wykorzystuje wiele czynników, jego zasada działania jest bardzo złożona i rozbudowana. Nie można ściśle wyróżnić wszystkich z nich, ponieważ są strzeżone tajemnicą, a działanie algorytmów jest nieustannie zmieniane. W niniejszym artykule przedstawić 45 znanych czynników rankingowych, które wpływają na pozycjonowanie strony w wyszukiwarce Google.

Czytaj całość
Product Manager – obowiązki i predyspozycje do pracy w tym zawodzie
Kategoria: Literatura specjalistyczna
12Dec

Osoba z jakimi kompetencjami może kandydować na stanowisko Product Managera? Czym charakteryzuje się ten zawód oraz jakie są wymagania, by podołać wyzwaniom stawianym w tej branży? W tym artykule przedstawiono jakie są główne zadania oraz oczekiwania wobec Product Managera.

Czytaj całość
Excel – najlepsze książki do nauki
Kategoria: Literatura specjalistyczna, Kurs Excel
29Nov

Jako specjaliści w prowadzeniu szkoleń z Excela wiemy, że literatura również jest przydatna w rozwoju kwalifikacji. W wybranym przez siebie czasie można zasiąść przed książką, czytać i uczyć się. Daje możliwość uzupełnienia wiedzy zdobytej podczas warsztatów. Przyswajanie nowych umiejętności jest łatwiejsze kiedy mamy możliwość interakcji ze specjalistą w danej dziedzinie. Program Microsoft Excel posiada wiele możliwości, m.in. w łatwy sposób możesz uporządkować dane, tworzyć wykresy, tabele, makra czy też wykorzystać funkcje: suma, średnia, max, min i wiele innych.

Czytaj całość

Wybrani Klienci:

Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.
Więcej informacji o plikach cookies znajdziesz tutaj
Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie wyświetlała się ponownie
Cognity.pl