GWARANTOWANE TERMINY
Jesteś tutaj: strona głównapomiędzy namiPodróż szlakiem komunikacji szkoleniowej Cognity.

Podróż szlakiem komunikacji szkoleniowej Cognity.


Kategoria: Rozwijamy się, Wokół Cognity
3Nov

Zapraszamy na wycieczkę szlakiem szkoleń Cognity.


Gotowi?! Zapinamy pasy! Start.

Podróż rozpoczynamy od kursu Excel Podstawowy. Idealny dla każdego kto zamierza dopiero rozpocząć przygodę z arkuszem kalkulacyjnym. Poznasz tu podstawowe funkcje i polecania Excela, a także zaczniesz tworzyć nieskomplikowanie wykresy i raporty. Jeśli stwierdzisz, że Excel to „fajny Ziomek” to z pewnością drugim przystankiem będzie kurs Excel Średniozaawansowany. Przeszedłeś na kolejny poziom Excela. Świetnie! Oznacza to, że podstawy już opanowałeś! Jeśli zrobiłeś to z Cognity to wspaniale, jeśli sam to też bardzo się cieszymy. Ciągle za mało……wskakujemy na wyższy poziom Excel Zaawansowany, bo ambicji nigdy dość :)

JEŻELI(to_za_mało) …… no problem,

W tym właśnie momencie wkraczasz na poziom expert z kursem Excel Zaawansowany cz. II. Narzędzia, triki, receptury.

Przeszedłeś już niezły dystans naszego szlaku. Super! Jesteśmy z Ciebie bardzo, bardzo dumni. Z siebie zresztą też, w końcu przeszedłeś go z nami :)

Finanse, pieniądze, liczby , logistyka, arkusze, raporty, mosty, drogi, analiza, sprzedaż, biznes...więc właśnie tym się zajmujesz? Świetnie się składa, ponieważ kolejny przystanek w naszej podróży to Excel branżowy, a w szczególności Excel w Logistyce, dystrybucji i analizach sprzedaży oraz Excel dla Finansistów.

Ok. Przeszliśmy już bardzo dużo. To jest moment, w którym możemy zrobić dłuższą przerwę. Dobra, dobra ileż można odpoczywać? :) Ruszamy dalej.

W tej części naszej wyprawy troszkę zmienimy kierunek, bo przecież cały czas o Excelu nie będziemy rozmawiać, są przecież inne równie ciekawe programy, prawda?

To tak, ten etap wycieczki poświęcimy na Wizualizację i prezentację danych. Przystanek pierwszy to kurs Wizualizacja i prezentacja danych z PowerPoint lub Tworzenie prezentacji w Prezi. Excel już nie ma przed Tobą tajemnic więc wszystkie dane, tabelki możesz teraz przedstawić w formie graficznej. Ale może Ty zajmujesz ważne stanowisko w firmie, trzeba było tak od razu mówić, bardziej odpowiednie dla Ciebie będzie szkolenie Prezentacja biznesowa z PowerPoint i Prezi. Pomyślisz pewnie, że podobne nazwy więc pewnie to jedno i to samo, ale nie. Szczegółów dowiesz się już na szkoleniu. Te możliwości prezentacji danych to dla Ciebie za mało…… super mamy coś extra, taki nasz hit :) kurs Infografika jak zamienić dane statystyczne w graficzną narrację. Ha! To dalej nie wszystko na naszej trasie. Jeżeli te propozycje to dla Ciebie za mało, to teraz wisienka na torcie kurs Adobe InDesign.

To już połowa naszej podróży. Iiiiii….. zasłużony odpoczynek :)

Koniec, podróżujemy dalej!

Teraz odwiedzimy krainę Baz danych, w której przyda się umiejętność programowania za pomocą języka VBA. Aby mieć więcej czasu na podróże z nami zautomatyzuj swoją pracę w biurze. Kolejnym przystankiem na naszej trasie jest Programowanie w języku PHP. I już posiadasz umiejętność projektowania stron internetowych. Widzisz jak szybko poszło :) Podkręcamy tempo T-SQL, Access, Android sprawią, że nie będziesz się nudzić. Teraz duże ilości danych nie będą Ci się już śnić po nocach.

Nasza podróż niestety zbliża się już ku końcowi :(

Naszym punktem docelowym jest Zarządzanie zespołami. Może się to wiązać z dużym stresem, ale po co się stresować?  Kiedy mamy tu coś specjalnego kursy Jak unikać konfliktów i budować dobre relacje w firmie oraz Zarządzanie stresem i przeciwdziałanie wypaleniu zawodowemu. A może brak Ci motywacji?, nie przejmuj się, każdemu może się zdarzyć, na to też znaleźliśmy sposób kurs Systemy motywacyjne. Przed następną podróżą zerknij na Zarządzanie czasem z wykorzystaniem MS Outlook, a z pewnością maksymalnie będziesz potrafił zagospodarować swój czas na kolejne wycieczki.

Fajnie że znalazłeś czas na podróż Szlakiem komunikacji szkoleniowej z Cognity. Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz się na tym szlaku spotkamy i ruszymy w kolejną wspólną podróż.

Do zobaczenia! :)

W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.

   tel. 12 421-87-54

Wybrani Klienci:

Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.
Więcej informacji o plikach cookies znajdziesz tutaj
Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie wyświetlała się ponownie
Cognity.pl