GWARANTOWANE TERMINY
Jesteś tutaj: strona głównastrefa wiedzyMicrosoft Teams - zespołowa praca przez internet
MENU

Microsoft Teams - zespołowa praca przez internet


Kategoria: Zarządzanie Czasem, Kompetencje miękkie w pracy, Perfekcyjna Asystentka
30Mar

Czas pandemii zmusił wielu z nas do pracy zdalnej. Często nie wiemy jak efektywnie współpracować z domu, dzielić się informacjami w szybki i łatwy sposób. Microsoft wyszedł z propozycją platformy Teams, dzięki której połączysz narzędzia do wspólnej edycji plików, sprawnej komunikacji czy planowania.

Głównym celem stworzenia platformy było połączenie kilku funkcjonalności w jedną, aby ułatwić organizację pracy współpracowników bez korzystania z kilku aplikacji na raz.

Program daje możliwość prezentacji, prowadzenia wideokonferencji, szybkiej komunikacji poprzez czat. Udostępniono łączenie się z innymi aplikacjami Microsoftu. Z pozycji programu, po odpowiednim wprowadzeniu na kursie, zarządzanie spotkaniami, podział na grupy czy śledzenie aktywności w poszczególnych kanałach stanie się łatwiejsze pomimo bariery w postaci pracy zdalnej.

Aplikacja ułatwia zarządzanie i tworzenie harmonogramu – przygotowanie własnego szablonu od zera lub import istniejącego z programu Excel. Możliwa jest również rejestracja czasu pracy zespołu oraz lokalizacji. 

W zależności od potrzeb użytkowników udostępniono wersję bezpłatną lub wykupienie pełnego programu. Po opłacie, m.in. korzysta się z większej pojemności do przechowywania plików, nagrywania spotkań czy połączeń telefonicznych.

Skutecznie komunikuj się w grupie! Pracuj zespołowo bez barier za pomocą aplikacji Teams!

Poznaj z nami wielofunkcyjne narzędzie do spotkań online.

Weź udział w Kursie Microsoft Teams online na żywo z trenerem!

Przeczytaj również o innych przydatnych narzędziach do pracy zdalnej, które usprawnią home office. W artukule znajdziesz opis programów ułatwiających komunikacje z zespołem oraz zarządzanie dokumentami. 

Zapraszamy także na szkolenia: 

Wybrani Klienci:

Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.
Więcej informacji o plikach cookies znajdziesz tutaj
Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie wyświetlała się ponownie
Cognity.pl