GWARANTOWANE TERMINY
Jesteś tutaj: strona głównaNOTA PRAWNA COGNITY

Wszystkie prawa zastrzeżone przez COGNITY Praktyczne, skuteczne szkolenia i konsultacje.


Niniejsza strona internetowa jest obsługiwana prze firmę COGNITY Praktyczne, skuteczne szkolenia i konsultacje  z siedzibą przy ul. Szafrana 5c/37 w Krakowie. Osoby korzystające ze strony akceptują warunki wymienione poniżej.

 

Zawartość

Strona internetowa COGNITY Praktyczne, skuteczne szkolenia i konsultacje (Cognity )  zawiera informacje dotyczące produktów i promocji. Wszelkie podawane dane mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje na stronach internetowych nie są prawnie obowiązujące, ani nie stanowią oferty sprzedaży zgodnie z art. 66 Kodeksu Cywilnego. Cognity zastrzega sobie prawo do zmiany programów szkoleń, warunków uczestnictwa w szkoleniu, cen szkoleń bez uprzedniego zawiadomienia..

 

Ceny produktów

Podane na stronie internetowej Cognity lub uzyskane za tym pośrednictwem ceny mają charakter jedynie informacyjny i nie stanowią oferty sprzedaży produktów Cognity w rozumieniu przepisów prawa cywilnego.

 

Dane osobowe / informacje podawane przez użytkownika

Jakakolwiek korespondencja przesłana z niniejszej strony internetowej do Cognity za pośrednictwem poczty elektronicznej jest przesyłana jako korespondencja nie mająca w żadnym przypadku charakteru prywatnego lub poufnego. Cognity ma zapewnioną pełną swobodę w wykorzystaniu zawartości jakiejkolwiek korespondencji otrzymanej drogą elektroniczną, włączając w to wykorzystywanie prezentowanych pomysłów lub koncepcji, metod oraz wiedzy w tej korespondencji zawartej w jakimkolwiek celu, także w celu rozwoju, wytwarzania lub / oraz marketingu produktów i usług.

 

Znaki handlowe

Wszystkie nazwy, obrazy, znaki logo identyfikujące firmę Cognity stanowią własność Cognity. Wszystkie należące do osób trzecich marki, produkty, usługi i nazwy firm znajdujące się na niniejszej stronie stanowią znaki handlowe, znaki usługowe oraz nazwy handlowe ich posiadaczy. Firma Cognity nie zezwala na ich wykorzystywanie przez jakąkolwiek osobę inną niż ich posiadacze. Wszelkie tego rodzaju przypadki wykorzystania stanowią naruszenie praw posiadacza.

 

Prawa autorskie

Zawarte na stronie internetowej Cognity teksty, ilustracje, dźwięki, animacje, filmy wideo czy inne materiały podlegają prawom autorskim i innym prawom własności przemysłowej i intelektualnej. Zawarte tam informacje nie mogą być wykorzystywane do komercyjnego użytku czy dystrybucji oraz nie mogą być w jakimkolwiek celu modyfikowane czy przenoszone na inne strony bez pisemnego zezwolenia firmy Cognity.

 

 

  Zadzwoń i dowiedz się, co możemy dla Ciebie zrobić.

  tel. 12 421 87 54, biuro@cognity.pl 

Wybrani Klienci:

Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.
Więcej informacji o plikach cookies znajdziesz tutaj
Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie wyświetlała się ponownie
Cognity.pl