GWARANTOWANE TERMINY
Jesteś tutaj: strona głównaNOTA PRAWNA COGNITY

Wszystkie prawa zastrzeżone przez COGNITY sp. z o.o.


Niniejsza strona internetowa jest obsługiwana prze firmę COGNITY sp. z o.o.  z siedzibą przy ul. Morawskiego 5 w Krakowie. Osoby korzystające ze strony akceptują warunki wymienione poniżej.

 

Zawartość

Strona internetowa Cognity Sp. z o.o.  zawiera informacje dotyczące produktów i promocji. Wszelkie podawane dane mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje na stronach internetowych nie są prawnie obowiązujące, ani nie stanowią oferty sprzedaży zgodnie z art. 66 Kodeksu Cywilnego. Cognity sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do zmiany programów szkoleń, warunków uczestnictwa w szkoleniu, cen szkoleń bez uprzedniego zawiadomienia..

 

Ceny produktów

Podane na stronie internetowej Cognity sp. z o.o. lub uzyskane za tym pośrednictwem ceny mają charakter jedynie informacyjny i nie stanowią oferty sprzedaży produktów Cognity sp z o.o. w rozumieniu przepisów prawa cywilnego.

 

Dane osobowe/informacje podawane przez użytkownika

Jakakolwiek korespondencja przesłana z niniejszej strony internetowej do Cognity sp. z o.o. za pośrednictwem poczty elektronicznej jest przesyłana jako korespondencja nie mająca w żadnym przypadku charakteru prywatnego lub poufnego. Cognity sp. z o.o. ma zapewnioną pełną swobodę w wykorzystaniu zawartości jakiejkolwiek korespondencji otrzymanej drogą elektroniczną, włączając w to wykorzystywanie prezentowanych pomysłów lub koncepcji, metod oraz wiedzy w tej korespondencji zawartej w jakimkolwiek celu, także w celu rozwoju, wytwarzania lub/oraz marketingu produktów i usług.

 

Znaki handlowe

Wszystkie nazwy, obrazy, znaki logo identyfikujące firmę Cognity sp z o.o. stanowią własność Cognity sp z o.o. Wszystkie należące do osób trzecich marki, produkty, usługi i nazwy firm znajdujące się na niniejszej stronie stanowią znaki handlowe, znaki usługowe oraz nazwy handlowe ich posiadaczy. Firma Cognity sp. z o.o. nie zezwala na ich wykorzystywanie przez jakąkolwiek osobę inną niż ich posiadacze. Wszelkie tego rodzaju przypadki wykorzystania stanowią naruszenie praw posiadacza.

 

Prawa autorskie

Zawarte na stronie internetowej Cognity sp. z o.o. oraz przekazane w trakcie szkolenia teksty, ilustracje, dźwięki, animacje, filmy wideo czy inne materiały podlegają prawom autorskim i innym prawom własności przemysłowej i intelektualnej. Przekazane informacje nie mogą być wykorzystywane do komercyjnego, jak i niekomercyjnego użytku czy dystrybucji oraz nie mogą być w jakimkolwiek celu modyfikowane czy przenoszone na inne strony bez pisemnego zezwolenia firmy Cognity sp. z o.o.

W przypadku wykorzystania w/w materiałów bez zgody Cognity sp. z o.o. uczestnik szkolenia zobowiązuje się do zapłaty kary umownej w wysokości 5000 PLN.

 

 

  Zadzwoń i dowiedz się, co możemy dla Ciebie zrobić.

  tel. 12 421 87 54, biuro@cognity.pl 

Wybrani Klienci:

Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.
Więcej informacji o plikach cookies znajdziesz tutaj
Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie wyświetlała się ponownie
Cognity.pl