GWARANTOWANE TERMINY
Jesteś tutaj: strona głównapomiędzy namiNowości szkoleniowe Cognity

Nowości szkoleniowe Cognity


Kategoria: Rozwijamy się, Wokół Cognity
8Mar

Sporo działo się u nas w 2018, o czym już pisaliśmy w krótkim podsumowaniu. Teraz czas sprawdzić, jakie nowości tematyczne wprowadziliśmy w poprzednim roku. Z myślą o Waszych potrzebach dążymy do bezustannego rozszerzania oferty szkoleniowej. Dobrze wiemy, że praktyczne kursy są jedną z najbardziej efektywnych form zdobywania nowych umiejętności oraz podnoszenia kompetencji. Inwestycja w siebie – jest najlepszą inwestycją.

Dbamy o zapewnienie szkoleń dopasowanych do realnych potrzeb uczestników. Poniżej przedstawiamy kilka pozycji, które wprowadziliśmy do oferty:

Excel:

Analiza i wizualizacja danych:

Programowanie:

Grafika:

Umiejętności miękkie i szkolenia zawodowe:

Nie zwalniamy tempa i pracujemy nad dalszym wzbogaceniem oferowanych szkoleń. Elastyczne myślenie oraz skuteczność w działaniu jest dla nas priorytetem!

Cała oferta jest dostępna na naszej stronie: https://www.cognity.pl/excel,ss,9,1.html. Jeśli szukasz szansy na rozwój swoich umiejętności oraz zwiększenie efektywności, to szkolenia są idealnym rozwiązaniem. Mamy nadzieję, że wybierzesz coś dla siebie. Chętnie pomożemy w podjęciu decyzji, zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu: 577 136 633 bądź mailowo: biuro@cognity.pl.

 

Wybrani Klienci:

Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.
Więcej informacji o plikach cookies znajdziesz tutaj
Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie wyświetlała się ponownie
Cognity.pl