GWARANTOWANE TERMINY
Jesteś tutaj: strona głównaPrzerabianie plików w programie Word

Przerabianie plików w programie Word

Wykonywana we własnym zakresie w domu, na własnym komputerze.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • modyfikacja plików (programów szkoleń) w formacie Word,
  • raportowanie nieprawidłowości na bieżąco.

WYMAGANIA:

  • bardzo dobra znajomość programu Microsoft Word,
  • szczególna dokładność,
  • sumienność,
  • zwracanie uwagi na detale.

OFERUJEMY:

  • ilość plików (programów szkoleń) do obróbki – około 80,
  • stawka za przerobiony program szkolenia - 5 zł netto, (szacowany czas modyfikacji to
    20-30 minut zgodnie z wcześniej wskazaną procedurą),
  • umowę o dzieło,
  • 2 godzinne przeszkolenie i przygotowanie do pracy w siedzibie firmy w Krakowie.

Przed podjęciem pracy kandydat zostanie zaproszony na rozmowę do siedziby firmy w Krakowie oraz zostanie poproszony o wypełnienie testu sprawdzającego zakres umiejętności w programie MS Word.

Mile widziani studenci.

CV prosimy przesłać na adres: praca@cognity.pl  w tytule wiadomości proszę wpisać "SC PRACA ZDALNA - PRZERABIANIE PLIKÓW" .

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wybrani Klienci:

Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie wyświetlała się ponownie
Cognity.pl