GWARANTOWANE TERMINY
Jesteś tutaj: strona głównaAsystent biura

Asystent/ Asystentka

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • nadzorowanie dostaw i wysyłek pod wzgledem terminowości i zgodności z zamówieniem;
  • prowadzenie recepcji;
  • zarządzanie korespondencją i kontaktem z kurierami (kontrola, wpisywanie wychodzącej i przychodzącej korespondencji);
  • planowanie i organizacja zaopatrzenia i wyposażenia biura;
  • koordynacja spraw związanych z porządkiem i czystością w biurze;
  • współpracę z firmami zewnętrznymi (serwisanci, dostawcy);
  • organizowanie podróży służbowych;
  • kontakty z administracją budynku, w którym mieści się siedziba firmy;
  • reprezentowanie firmy w kontaktach z gośćmi biura;
  • organizowanie i obsługę spotkań firmowych;
  • przygotowanie sal szkoleniowych na szkolenia;
  • przygotowanie materiałów szkoleniowcyh (wydruk, skład);
  • przygotowanie cateringu na szkolenie (ciastka, kawa, herbata);
  • koordynowanie pracy pracowników obsługi porządkowej;
  • współpracę ze wszystkimi działami Firmy;
  • dbanie o wizerunek i wygląd biura.

OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATÓW:

  • umiejętność wyszukiwania i przetwarzania informacji z Sieci;
  • doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • bardzo dobrej znajomości obsługi komputera, pakietu MS Office (Word, Excel, Outlook, PowerPoint) oraz urządzeń biurowych;
  • samodzielność i bardzo dobrej organizacji czasu pracy;
  • przedsiębiorczość i kreatywność w działaniu;
  • dokładność i zaangażowanie w powierzone obowiązki;
  • życzliwość, nastawienie na innych;
  • zainteresowanie branżą szkoleniową;
  • otwartość na nowe doświadczenia.

OFERUJEMY:

  • wsparcie młodego, dynamicznego zespołu i kadry trenerskiej;
  • naukę od najlepszych, w przyjaznej atmosferze.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres: praca@cognity.pl z dopiskiem "SC ASYSTENT BIURA".

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wybrani Klienci:

Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie wyświetlała się ponownie
Cognity.pl