GWARANTOWANE TERMINY
Jesteś tutaj: strona głównaPraktyki dziennikarska tematyka MS Excel

Praktyki dziennikarskie – tematyka IT (Microsoft Office)

Cognity Sp. z o.o. poszukuje kandydatów zainteresowanych odbyciem bezpłatnej praktyki na stanowisku redaktora bloga firmowego Strefa Wiedzy.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  •  pisanie i redagowanie artykułów związanych z obsługą pakietu Microsoft Office oraz aplikacji Google Drive.

OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATÓW:

  • zainteresowanie i znajomość zagadnień związanych z informatyką, w szczególności programem MS Excel;
  • umiejętność redagowania tekstu;
  • poprawne posługiwanie się językiem polskim w piśmie.

OFERUJEMY:

  •  3 miesięczne, zdalne praktyki dziennikarskie;
  •  zdobycia doświadczenia w realizacji projektów marketingowych dla branży szkoleniowej;
  •  wystawienie referencji i zaświadczenia o odbyciu praktyki.

PONADTO:

  • po pozytywnym zakończeniu praktyki oferujemy możliwość w bezpłatnego uczestnictwa w szkoleniu realizowanym przez Cognity;
  • dla najlepszych możliwość dalszej współpracy.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres: praktyka@cognity.com.pl z dopiskiem "SC PRAKTYKI TEMETYKA IT".

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Wybrani Klienci:

Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie wyświetlała się ponownie
Cognity.pl