GWARANTOWANE TERMINY
Jesteś tutaj: strona głównaPraktyki dziennikarskie tematyka prawna

Praktyki dziennikarskie tematyka prawna

Cognity Szkolenie poszukuje kandydatów zainteresowanych odbyciem bezpłatnej praktyki na stanowisku redaktora bloga firmowego Strefa Wiedzy.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  •  pisanie artykułów z tematyki prawnej (ochrona danych osobowych),
  •  współtworzenie grafik reklamowych,
  •  przygotowywanie prezentacji tematycznych.

OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATÓW:

  •  zainteresowanie zagadnieniami związanymi z tematyką prawną,
  •  umiejętność posługiwania się programami MS Office (Word i Excel, PowerPoint),
  •  poprawne posługiwanie się językiem polskim w piśmie.

OFERUJEMY:

  •  3 miesięczne, zdalne praktyki dziennikarskie,
  •  zdobycia doświadczenia w realizacji projektów marketingowych dla branży szkoleniowej,
  •  wystawienie referencji i zaświadczenia o odbyciu praktyki.

PONADTO:

  • po pozytywnym zakończeniu praktyki oferujemy możliwość w bezpłatnego uczestnictwa w szkoleniu realizowanym przez Cognity,
  • dla najlepszych możliwość dalszej współpracy.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres: praca@cognity.pl z dopiskiem "SC PRAKTYKI DZIENNIKARSKIE TEMATYKA PRAWNA".

Wybrani Klienci:

Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie wyświetlała się ponownie
Cognity.pl