GWARANTOWANE TERMINY
Jesteś tutaj: strona głównaSpecjalista ds. sprzedaży telefonicznej

Specjalista ds. sprzedaży telefonicznej

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • sprzedaż szkoleń;
  • udzielanie informacji o ofercie firmy;
  • organizacja szkoleń;
  • przygotowanie wycen;
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów;
  • udział w akcjach promocyjnych.

OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATÓW:

  • doświadczenie w pracy w Call Center (mile widziane);
  • min. wykształcenie min. średnie;
  • znajomość i doświadczenie w obsłudze aplikacji MS Office;
  • łatwość nawiązywania kontaktów;
  • umiejętności komunikacyjne i interpersonalne;
  • nastawienie na cel.

OFERUJEMY:

  • stałe wynagrodzenie + premię;
  • elastyczne godziny pracy;
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia (mile widziani studenci);
  • przyjazną atmosferę.

CV prosimy przesłać na adres: praca@cognity.pl w tytule wiadomości proszę wpisać "SC SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY TELEFONICZNEJ".

Uprzejmie informujemy, że na tym etapie rekrutacji skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wybrani Klienci:

Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie wyświetlała się ponownie
Cognity.pl