GWARANTOWANE TERMINY
Jesteś tutaj: strona głównaTrener MS Outlook - język wykładowy angielski

Trener MS Outlook ze znajomością języka angielskiego

OBOWIĄZKI:

  • prowadzenie szkoleń w języku angielskim;
  • przygotowanie programów i materiałów szkoleniowych;
  • dbanie o jakość prowadzonych szkoleń.

WYMAGANIA:

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego - zarówno na poziomie języka technicznego jak i komunikacji z uczestnikami;
  • bardzo dobra znajomość Outlooka;
  • doświadczenie w prowadzeniu szkoleń;
  • wysokie zdolności interpersonalne i komunikacyjne oraz umiejętność przekazywania wiedzy;
  • umiejętność prowadzenia szkoleń metodami warsztatowymi i praktyczne podejście w przekazywaniu wiedzy.

DODATKOWE ATUTY:

  • posiadanie certyfikatów językowych;
  • posiadanie referencji;
  • wykształcenie techniczne;
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • dyspozycyjność i gotowość do szkoleń wyjazdowych (poza terenem Krakowa).

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: praca@cognity.pl z dopiskiem "SC TRENER MS OUTLOOK J.ANGIELSKI" .

W temacie maila prosimy również o wpisanie miasta, którego dotyczy aplikacja.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Wybrani Klienci:

Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie wyświetlała się ponownie
Cognity.pl