GWARANTOWANE TERMINY
Jesteś tutaj: strona głównaTrener Prezi - wykładowy język angielski

Trener Prezi ze znajomościa języka angielskiego

OBOWIĄZKI:

  • prowadzenie szkoleń;
  • przygotowanie programów i materiałów szkoleniowych;
  • dbanie o jakość prowadzonych szkoleń.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe;
  • bardzo dobra znajomość Prezi;
  • doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z zakresu Prezi;
  • wysokie zdolności interpersonalne i komunikacyjne oraz umiejętność przekazywania wiedzy;
  • umiejętność prowadzenia szkoleń metodami warsztatowymi i praktyczne podejście w przekazywaniu wiedzy.

DODATKOWE ATUTY:

  • posiadanie certyfikatów i/lub referencji będzie istotnym atutem;
  • wykształcenie techniczne.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: praca@cognity.pl z dopiskiem "SC TRENER PREZI J.ANGIELSKI" .

W temacie maila prosimy również o wpisanie miasta, którego dotyczy aplikacja.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wybrani Klienci:

Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie wyświetlała się ponownie
Cognity.pl