GWARANTOWANE TERMINY
Jesteś tutaj: strona głównapomiędzy namiDlaczego warto wybrać Cognity ?!

Dlaczego warto wybrać Cognity ?!


Kategoria: Rozwijamy się, Wokół Cognity
30May

Pewnie bardzo często stajecie przed wyborem firmy szkoleniowej, która miałaby dla Was  zrealizować kursy. Rynek szkoleniowy jest bardzo duży, jednak nie wszyscy świadczą usługi najwyższej jakości. Dlatego też chcemy Wam po krótce przedstawić Cognity.

 

1. Praktyczne szkolenia:

Każde z ze szkoleń może zostać przeprowadzone w oparciu o praktyczne przykłady, na które można natrafić w codziennej pracy.

 

2. Innowacyjna metoda nauczania Learning by doing:

Jej podstawowym założeniem jest nauka przez praktykę, dlatego też nasze zajęcia odbywają się w formie warsztatowej. Wszystkie ćwiczenia oparte są na rzeczywistych  przykładach, tak aby w przyszłości można było się do nich odwołać. W związku z tym, ze chcemy uczyć przez działanie zajęcia odbywają się z małych 10 osobowych grupach.

 

Chcesz więcej informacji na ten temat?

  Zapraszamy na szkolenie Excel Podstawowy!

<Szczegóły>

 

3. Wykwalifikowana kadra trenerska:

Wszyscy trenerzy Cognity to specjaliści najwyższej klasy, posiadający wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń. Nasi specjaliści dodatkowo spełniają wymogi Małopolskich Standardów Usług Szkoleniowo- Edukacyjnych. Pewnie wielu z Was zapyta co to znaczy? Oznacza to że od minimum 5 lat zajmują się profesjonalną realizacją kursów i szkoleń dla dorosłych.

 

4. Identyfikacja potrzeb szkoleniowych:

Co to właściwie jest? To ankieta przeprowadzana przed szkoleniem, która ułatwia analizę posiadanych już umiejętności oraz przyczynia się do lepszego dostosowania programu oraz zaawansowania szkolenia do rzeczywistych potrzeb.

 

5. Rodzaje szkoleń:

Cognity aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom  dzisiejszym klientom, swoje szkolenia realizuje  w różnych formach. Tak aby w jak najwyższym stopniu dopasować je do potrzeb uczestników. Cognity oferuje szkolenia otwarte, zamknięte, weekendowe a także szkolenia eventowe, jak i  konsultacje indywidualne.

 

6. Opieka poszkoleniowa:

Kolejnym z naszych niewątpliwych atutów jest opieka poszkoleniowa, dająca szereg możliwości naszym klientom. W dużym skrócie jest to możliwość zupełnie darmowych konsultacji z trenerem, związanych z tematyką odbytego kursu. Nasi trenerzy z przyjemnością pomogą w rozwiązaniu  każdego problemu.  


7. Wsparcie po szkoleniu:

Zaliczamy tu miedzy innymi nieograniczony czasowo dostęp materiałów w formie elektronicznej pod postacią Strefy Wiedzy, konsultacje on-line lub osobiste z trenerem,  jak również tworzenie ścieżek rozwoju umiejętności i kompetencji.

 

8. Certyfikat w dwóch językach:

U nas jeśli potrzebujesz uzyskasz również certyfikat w języku angielskim.  Na certyfikatach znajduje się program zrealizowanego szkolenia jak i numer wpisu do ris, potwierdzając tym samym, że szkolenie przeprowadza profesjonalna firma.    


To chyba najważniejsze zalety Cognity, aby się o tym osobiście przekonać zapraszamy Was do skorzystania z naszej oferty. Po całą nasza ofertę zapraszamy na stronę.


Sprawdź co nasi parterzy sądzą o Cognity!

Wybrani Klienci:

Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.
Więcej informacji o plikach cookies znajdziesz tutaj
Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie wyświetlała się ponownie
Cognity.pl