GWARANTOWANE TERMINY
Jesteś tutaj: strona głównapomiędzy namiPółkolonie z kursem IT. Wykorzystaj wolny czas na naukę programowania!

Półkolonie z kursem IT. Wykorzystaj wolny czas na naukę programowania!


Kategoria: Wokół Cognity, Konkursy
11Aug

Jak wykorzystać wolny czas w trakcie wakacji? W tym roku mamy wyjątkową propozycję dla młodzieży w wieku od 14 do 18 lat. Zapraszamy do udziału w półkoloniach z kursem IT. Naucz się programowania w języku SQL oraz tworzenia stron w HTML.

Celem wakacyjnych półkolonii Cognity jest zapoznanie młodzieży ze światem IT, dzięki czemu ich start w dorosłość będzie łatwiejszy. Nasze półkolonie nie są zabawą w „programowanie”, a prawdziwą nauką, tak jak robimy to dla największych polskich firm i korporacji. Co ważne, półkolonie z programowania Cognity prowadzone są przez trenerów praktyków, dla których praca z tymi zagadnieniami to codzienność. Traktujemy młodzież poważnie i prowadzimy dla niej zajęcia tak samo, jak dla dorosłych, dzięki czemu będą lepiej przygotowani do startu na rynku pracy.

Nauka programowania jest równie istotna, co umiejętność czytania lub liczenia i staje się powoli wiedzą konieczną do sprawnego funkcjonowania we współczesnym świecie. Harmonogram półkolonii został stworzony z myślą o młodzieży, ale poruszane zagadnienia zostały zainspirowane programami kursów dla dorosłych. Warto również pamiętać, że zajęcia przygotowane są dla osób zupełnie początkujących i nie ma obaw, że kurs będzie dla nich zbyt skomplikowany.

Udział w naszych półkoloniach nie oznacza również, że już teraz musisz podjąć decyzję o swojej przyszłości i zdecydować się na karierę programisty. Stawiamy przede wszystkim na naukę sposobu myślenia, a solidne fundamenty wiedzy zdobyte na szkoleniu otwierają wiele możliwości dalszego rozwoju.

Po półkoloniach z IT dzieci otrzymują certyfikat wydany w dwóch językach: polskim i angielskim. Posiada on numer wpisu do rejestru instytucji szkoleniowych, dzięki czemu jest ważnym dokument potwierdzający zdobyte umiejętności.

Półkolonie z programowania to idealny sposób nie tylko na spędzenie wakacji, ale również pierwszy poważny krok w stronę dorosłości. Na półkolonii Cognity nauczysz się nie tylko podstaw programowania, ale przede wszystkim patrzenia na świat jak profesjonalny programista.

Więcej o półkoloniach z kursem IT dowiesz się tutaj:

  Zadzwoń i dowiedz się, co możemy dla Ciebie zrobić.

  tel. 12 421 87 54, biuro@cognity.pl 

Wybrani Klienci:

Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.
Więcej informacji o plikach cookies znajdziesz tutaj
Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie wyświetlała się ponownie
Cognity.pl