GWARANTOWANE TERMINY
Jesteś tutaj: strona głównaPomoc w rekrutacji, dotycząca znajomości MS Excel i innych programów pakietu MS Office.

Pomoc w rekrutacji, dotycząca znajomości MS Excel i innych programów pakietu MS Office.

 

Prowadząc rekrutację nowych pracowników, zależy Ci na dokładnym poznaniu kompetencji kandydatów. Jak sprawdzić ich umiejętności w zakresie obsługi MS Excel oraz pakietu MS Office?

Tym nie musisz zaprzątać sobie głowy – ZOSTAW TO NAM!

Obsługa MS Office - o czym właściwie mówi Twój kandydat? Czy testy z Excela na rozmowie kwalifikacyjnej mają sens?

Umiejętność obsługi programów komputerowych wydaje się być powszechna – pośród CV kandydatów trudno znaleźć takie, które nie zawierałoby punktu o „biegłej obsłudze pakietu MS Office” czy „znajomości programów Word, Excel i PowerPoint”.

Z doświadczeń rekruterów największych firm wynika tymczasem, że właśnie obszar obsługi komputera jest jednym z tych, w których kandydaci najczęściej mijają się z prawdą, podając wyższe kompetencje niż mają w rzeczywistości.

Okazuje się na przykład, że pod „znajomością obsługi programu Excel” kryje się bardzo często tylko umiejętność wpisywania danych oraz najprostsze sumowanie. Brakuje natomiast znajomości obróbki danych, czy wykorzystywania nawet najbardziej podstawowych funkcji programu. W praktyce, pracodawca zatrudnia wtedy pracownika, który już na wstępie ma ograniczoną efektywność, obsługując Excela „na piechotę”.

Kandydaci najczęściej po prostu nie wiedzą, że ich umiejętności są niewystarczające. Ale to nieistotne z punktu widzenia Twojej firmy. Ważne natomiast jest to, żeby kandydat realnie spełniał określone wymagania dla danego stanowiska.

 

Testy z Excela? Robimy to na co dzień!

W Cognity, aby jeszcze lepiej dostosować program szkolenia do potrzeb uczestników, na co dzień przeprowadzamy badania przedszkoleniowe, na podstawie których oceniamy poziom zaawansowania naszych kursantów w obsłudze programów.

 

Wsparcie procesu rekrutacji!

Teraz wychodzimy naprzeciw potrzebom Twojej rekrutacji, oferując Ci nasze doświadczenie i proponując wsparcie w zakresie oceny zdolności obsługi MS Excel i pakietu Office u Twoich kandydatów.

Powiedz nam jakie wymagania w obsłudze programów stawiasz swoim kandydatom, a my zajmiemy się resztą! Jesteśmy elastyczni co do charakteru współpracy i wsparcia Twojego procesu rekrutacyjnego.

 

Dlaczego warto?

  • Otrzymujesz gotową, konkretną opinię o umiejętnościach kandydata.

  • Oszczędzasz swoje zasoby – w tym czas.

  • Korzystasz z usług doświadczonych specjalistów.

  • Korzystasz jednorazowo lub planujesz długofalowo.
     

 

Zapraszamy:


 

  By zlecić zadanie - skontaktuj się z nami!

  tel. 12 421 87 54, rekrutacja.support@cognity.pl 

 

Wybrani Klienci:

Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.
Więcej informacji o plikach cookies znajdziesz tutaj
Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie wyświetlała się ponownie
Cognity.pl