GWARANTOWANE TERMINY
Jesteś tutaj: strona głównapomiędzy namiPowrót do szkoły z Cognity

Powrót do szkoły z Cognity


Kategoria: Promocje, Akcje Cognity
29Aug

Powroty do szkoły często bywały trudne. Po dwóch miesiącach odpoczynku, „nicnierobienia”, późnego wstawania, wyjazdów trzeba było przestawić się na tryb nauki i zdobywania nowej wiedzy. Znacie to uczucie? Dzieciaki i młodzież już od początku września czeka to ponownie. W dalszej części wpisu przedstawiamy informacje na temat szczególnego rabatu od Cognity na nowy rok szkolny!

To, że tradycyjna szkoła nie jest dedykowana dorosłym, nie oznacza, że mamy zaprzestać się uczyć. Z Cognity każdy może zdobyć dodatkowe umiejętności, które zapewne przydadzą się w rozwoju kariery. Z okazji Back To Schoolna hasło „Powrót do szkoły z Cognity” przygotowaliśmy dla Was specjalną zniżkę. Sprawdźcie u naszych konsultantów, co mamy do zaoferowania. Skorzystaj z oferty edukacyjnej – zaoszczędź pieniądze jednocześnie zyskując wiedzę. Zachęcamy do kontaktu mailowego: biuro@cognity.pl lub telefonicznego: 12 421 87 54.

Bierzcie przykład z najmłodszych, którzy z zaciekawieniem i nową energią powracają do nauki, pakujcie plecaki i zapisujcie się na kursy. U nas powrót do szkoły wcale nie przyprawi Was o zawrót głowy – podzielimy się sprawdzonymi rozwiązaniami i dobrymi praktykami. Brzmi przyjemnie? I taka atmosfera zapowiada się na warsztatach!

PS – nie musicie przygotowywać specjalnej szkolnej wyprawki – wystarczy otwarty umysł, uśmiech i chęć do zdobycia dodatkowej wiedzy 😊.

Zachęcamy do zapoznania się z terminami gwarantowanymi szkoleń we wrześniu. Nowy rok szkolny to doskonały czas na pozyskanie nowych umiejętności, które przełożą się na lepsze efekty pracy i kreatywne rozwiązania.

Excel:

VBA:

Programowanie:

Wizualizacja danych:

Pakiet Adobe:

Zarządzanie projektami:

Szkolenia miękkie:

Wybrani Klienci:

Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.
Więcej informacji o plikach cookies znajdziesz tutaj
Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie wyświetlała się ponownie
Cognity.pl